Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Rafał Wolski
(Od 23 listopada 2008 r.)

Magister socjologii ( Uniwersytet Łódzki ), pracuje w firmie telekomunikacyjnej.

Kulturystykę uprawia od 2000 rok. Zaczynał w siłowni domowej w piwnicy, wyposażonej w sprzęt, który sam wykonał. Od kilku lat systematycznie trenuje w TKKF „Raj”- znanej siłowni w Łodzi. Ćwiczenia traktuje jako nieodzowną cześć swojego stylu życia. W okresie nauki w szkole średniej trenował lekkoatletykę i piłkę nożną.
Pogłębia swoją wiedzę o historii kulturystyki obejmującą okres 1890 - 1970, a szczególnie interesuje się „złotą epoką kulturystyki bez dopingu”. Czyta wszystko, co jej dotyczy i z pasją, bada związki kulturystyki ze starożytnością.
Inne jego zainteresowania wiążą się z europejską ekonomią i motoryzacją. Odpoczywa przy dobrej muzyce bądź filmie.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>