Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Tomasz Rybarczyk
(Od 1 maja 2008 r.)

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Magister inżynier. Studiował na wydziałach: Inżynierii Lądowej oraz Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej. W latach 1997 – 1999 odbył praktykę w zagranicznej firmie projektowej uczestnicząc w projektowaniu wielu prestiżowych obiektów. Czynny projektant różnych konstrukcji budowlanych – budynki mieszkalne, biurowe, maszty sieci telefonii komórkowych.

Zainteresowania: sporty walki, kulturystyka naturalna, filozofia. Uprawia systematycznie sporty walki. Od roku 2003 członek Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walk. Kilka miesięcy w roku trenuje kulturystykę, a w wolnych chwilach czyta wszystko z zakresu filozofii. Od klasycznej do współczesnej. Za swój największy sukces uważa: rodzinę oraz ciągły rozwój zawodowy. Miłośnik zwierząt.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>