Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Arunas Petraitis
(Od 1 marca 2008 r.)

Pionier litewskiej kulturystyki: zawodnik sędzia, trener, organizator, dziennikarz. Miłośnik literatury o historii sportów siłowych. Długoletni członek Litewskiej Federacji Kulturystów pełniący odpowiedzialne funkcje, ostatnio jest Generalnym Sekretarzem Litewskiej Federacji. Dużo publikuje, głównie w miesięczniku „Muscle & Fitness Lietuva” oraz w języku angielskim na Portalu LFK, w którym jest redaktorem naczelnym. Jest też autorem książek o kulturystyce, m.in. wydał „Historię litewskiej kulturystyki”.

Kilkakrotnie na czele ekipy litewskich kulturystów przyjeżdżał do Polski na zawody organizowane przez Centralną Komisję Kulturystyki Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe.

Jest właścicielem klubu „Eleda” jednego z największych litewskich fitness- klubów.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>