Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Paweł Piotrowski
(Od 25 czerwca 2007 r.)

Doktor hab. inżynier. Pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej; specjalizacja – elektroenergetyka. Współautor 4 książek dla studentów wyższych uczelni technicznych poświęconych m. in. systemom projektowania komputerowego. Autor (lub współautor) 21 referatów na konferencjach krajowych i zagranicznych, a także licznych publikacji oraz opracowań naukowych.
Hobby dra Pawła Piotrowskiego to: informatyka, psychologia (stosunki interpersonalne, komunikacja niewerbalna), sztuki walki wschodu, szachy, tenis ziemny i stołowy, wreszcie – poezja. Od 1986 roku jest profesjonalnym instruktorem kung fu VING TSUN. Kulturystyka jest Jego szczególną pasją. Od roku rozpoczęcia studiów (1986) ćwiczy w profesjonalnej siłowni; obecnie – w najstarszej w Polsce siłowni „Syrenka” w Warszawie. Trenuje systematycznie, wyłącznie w celach rekreacyjnych i nie stosuje żadnego farmaceutycznego wspomagania.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>