Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Bogusław Krydziński
(Od 25 czerwca 2007 r.)

Specjalista w dziedzinie gastronomii. Uprawianie sportu rozpoczął jako uczeń szkoły podstawowej od pływania i skoków do wody. W latach 60 - tych należał do ścisłej czołówki krajowej kulturystów, kilkakrotnie stawał na podium zwycięzców na słynnych zawodach w Sopocie oraz triumfował w ogólnopolskich imprezach (Radom, Warszawa). Startował w zawodach Mr Universe w Berlinie w 1966 r.
Karierę zawodnika zakończył wraz z angażem do znanego Teatru Pantomimy we Wrocławiu, z którym był związany około pięciu lat.
Od ponad 30 lat mieszka w Stokholmie, jest właścicielem lokalu gastronomicznego.
Dba o swoją kondycję. Kulturystykę uprawia codziennie rano po godzinie, a po popołudniu pływa, biega lub jeździ na rowerze.
Często przyjeżdża do Warszawy i trenuje w warszawskich ośrodkach.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>