Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.
Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.
Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.
I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.
A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:
Mirosław Głogowski (Od 25 czerwca 2007 r.) Specjalista w dziedzinie hotelarstwa. Instruktor w łódzkich ośrodkach kulturystycznych, sędzia międzynarodowy, współorganizator zawodów międzynarodowych w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim i Pabianicach. Członek Centralnej Komisji Kulturystyki przy RZ LZS w Warszawie oraz Wojewódzkiej Komisji Kulturystyki TKKF w Łodzi. Oznaczony medalem i honorowym dyplomem IFBB. Pod koniec lat 80 - tych wyjechał do Londynu i tam obecnie mieszka oraz rekreacyjnie uprawia kulturystykę. Interesuje się genezą powstania kulturystyki, jej historią oraz współczesnymi nurtami ćwiczeń siłowych. Zwolennik naturalnej kulturystyki. Współpracuje z władzami londyńskiego oddziału NABB, Brytyjską Federacją Kulturystów oraz redakcją najstarszego na świecie pisma kulturystycznego „Health & Strength (zał. w 1892 r.). Autor artykułów o kulturystyce, publikowanych w Londynie i w warszawskim czasopiśmie kulturystycznym. |
<< 1 z 2 >>