Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Thomas - Sławomir Filipowicz
(Od 25 czerwca 2007 r.)

Inżynier budownictwa. Studiował na Politechnice Warszawskiej, absolwent amerykańskiej szkoły wyższej.
W latach 1966-1970 najlepszy polski junior, zwany polskim Frankiem Zanem. Triumfował m. in. w mistrzowskich zawodach w Sopocie, międzynarodowych w Tiumenie (Syberia), Mariańskich Łaźniach (Czechy). Uprawiał również gimnastykę sportową, mistrz Polski juniorów w skokach na batucie.
Od 1972 r. przebywa w Stanach Zjednoczonych. Instruktor i dyrektor klubu sportowego „European Health Spa” w Nowym Jorku. Dorobił się własnej dużej firmy handlowej.
Kulturystykę trenuje regularnie i utrzymuje bardzo dobrą formę i sylwetkę. Na przykład leżąc wyciska sztangę w seriach z obciążeniem 140 kg, a na drążku bez wysiłku podciąga się ponad 20 razy.
Hobby: muzyka lat 60-tych, pływanie, gra na fortepianie, literatura science - fiction. Dobrze zorientowany w polskich realiach gospodarki, polityki i sportu, w tym w kulturystyce.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>