Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Helena Cichocka
(Od 25 czerwca 2007 r.)

Profesor dr hab. Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalność naukowa – literatura oraz retoryka grecka i bizantyńska; udział w wielu kongresach oraz stypendiach naukowych (Anglia, Austria, Kanada, Niemcy, Węgry, Włochy, USA); znajomość siedmiu języków obcych. Aktywnie uczestniczy w pracach towarzystw naukowych w kraju i zagranicą: m. in. Polskie Towarzystwo Filologiczne, International Society for the History of Rhetoric (USA), Canadian Society for the Study of Rhetoric; Center for Hellenic Studies (Harvard). Autorka licznych monografii oraz artykułów, opublikowanych w liczących się światowych ośrodkach naukowych.

W wolnych chwilach od pracy zawodowej ćwiczy rekreacyjnie: thai-chi, fitness i pływanie; bardzo lubi turystykę pieszą i rowerową. Znajduje również czas na lekturę artykułów sportowych. Jednocześnie stara się nie zaniedbywać swojej pasji – gry na fortepianie.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>