Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Leszek Kaiser
(Od 5 sierpnia 2010 r.)

Studiował na Wydziale Elektrycznym Politechniki Gdańskiej, zawodowo realizował się jednak, jako prywatny przedsiębiorca w różnych dziedzinach prowadząc między innymi: remonty mostów kolejowych, zakład krawiecki czy sklepy z wykładzinami.
Kulturystykę i trójbój siłowy uprawiał w latach młodości, obecnie kulturystykę rekreacyjnie. Opierając się na własnych poszukiwaniach oraz wiedzy i doświadczeniu kilku mistrzów sportów siłowych redaguje od lipca 2009 serwis „TrenerOK” ( www. trenerOK.pl). Celem witryny jest przekazanie wiedzy o treningu, odżywianiu, suplementacji, motywacji głównie poprzez filmy instruktażowe. Mieszka w Gdyni


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>