Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Stefan Jerzak
(Od 11 lutego 2011 r.)

Doktor ekonomii, magister prawa, wykładowca bankowości, specjalista prawa dewizowego, wieloletni pracownik bankowy na eksponowanych stanowiskach w kraju i za granicą. Jest między innymi prezesem Zarządu Polskiego Komitetu Narodowego Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu. Autor i współautor licznych publikacji wydanych w kraju i za granicą. Wyróżniony między innymi za książkę „Międzynarodowe bankructwa i afery bankowe”.
Już w czasie studiów dużo czasu poświęcał ćwiczeniom gimnastycznym, tańczył w uczelnianym folklorystycznym zespole. Interesował się też ćwiczeniami siłowymi i kulturystycznymi sporadycznie ćwicząc. Jest zwolennikiem rozwijania umysłu i ciała, aby stały się naczyniem ducha i zdrowia.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>