Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Norbert Krawczyk
(Od 29 listopada 2011 r.)

Absolwent wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował jako dziennikarz i redaktor (wszystkich szczebli zarządzania) w prasie, radiu publicznym i telewizji. Napisał niezliczoną ilość artykułów, scenariuszy i spotów reklamowych.

Jest wielkim entuzjastą natury, cieszy się bliskim kontaktem z lasem i zwierzętami. Ceniony weteran bydgoskich mediów, od kilku lat mieszka w lesie w domu w Borach Tucholskich. Pracuje tworząc małe formy literackie i jak zawsze dba o kondycje fizyczną: gimnastykuje się, ćwiczy hantlami, wiosłuje i pływa na okolicznych jeziorkach, a na rowerze jeździ kilka razy dziennie. Wykonuje również systematycznie naturalne ćwiczenie wytrzymałościowo – siłowe, rąbie siekierą drzewo na opał.

Docenia ćwiczenia kulturystyczne z lat 60., jako dobry sposób na utrzymanie wysokiej sprawności fizycznej, sprzyjającej zdrowiu.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>