Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Mieczysław Krydziński
(Od 01 lipca 2011 r.)

Trzy razy zwyciężył w nieoficjalnych mistrzowskich zawodach w Sopocie (1965-1967) w kategorii wyższych juniorów. Wygrał międzynarodowe zawody w Bratysławie i Radomiu. Był gwiazdą polskiej kulturystyki. Bardzo utalentowany w uprawianiu sportowej kulturystyki, ze znakomitą genetyką.

Nie stosował żadnych wymyślnych diet, nie wspomagał się odżywkami, a czynił stałe postępy. Mięśnie miał fantastyczne zachowując proporcje.

Wybierał jednak sławny Teatr Pantomimy we Wrocławiu prowadzony przez Henryka Tomaszewskiego, w którym przez siedem lat był aktorem. Od ponad 35 lat mieszkał w Szwecji, teraz zadomowił sie na Florydzie, ale odwiedza kolegów w Polsce. Wznowił treningi i dużo pływa.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>