Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Maciej Szymański
(Od 20 czerwca 2011 r.)

Absolwent Państwowej Szkoły Technicznej w Warszawie oraz Uniwersytetu Kalifornijskiego. Jest inżynierem, wysokiej klasy specjalistą – elektromechanikiem. Ma kilkadziesiąt amerykańskich patentów racjonalizatorskich w zakresie elektroniki i mechaniki przemysłowej.

Kulturystykę ćwiczy od 1967 roku - po zetknięciu się z czasopismem „Sport dla Wszystkich”. Ćwiczył w domu, a następnie w warszawskiej „Błyskawicy”; poczynił rewelacyjne postępy w wyciskaniu sztangi leżąc - ważąc 64 kg wycisnął sztangę wagi 147,5 kg. W 1981 roku wraz z rodziną wyjechał do Kalifornii i tam rekreacyjnie dla zdrowia ćwiczy w domu. Hobby: składa ze starych części „Renault Duphine Gordini” - francuski samochód z lat 60-tych oraz czyta wszystko o Polsce.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>