Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Janusz Cieślak
(Od 3 stycznia 2012 r.)

Prawnik i dyplomata, wieloletni wiceprezes Zarządu Polskiego Klubu Biznesu oraz prezes Europejskiego Klubu Biznes Polska Stowarzyszenie. Pracował również w Birmie i Singapurze. W latach 60.pełnił społeczne funkcje organizatora w polskim sporcie.

Dla zdrowia i przyjemności systematycznie wiele lat ćwiczył siłowo w warszawskiej siłowni. Przebywając za granicą nie tracił kontaktu z rekreacją fizyczną trenował sztangą, pływał i biegał. Po kilkunastoletniej przerwie w ćwiczeniach, pięć lat temu - powrócił do regularnych treningów kulturystycznych. Codziennie rano w warszawskim fitness klubie sumienie wykonuje zaprawę fizyczną, łącząc ćwiczenia siłowe z dynamicznymi ćwiczeniami aerobowymi. Czuje się znakomicie, nie spodziewał się, ze powrót do ćwiczeń da mu tyle radości z odzyskanej sprawności fizycznej.[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>