Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Mirosław Stankowski
( Od 15 sierpnia 2012 r.)

Emerytowany funkcjonariusz policji, społeczny kurator Sądu Rejonowego w Dzierżoniowie. Ćwiczy w kultowej siłowni TKKF ,,Sowa" w Bielawie od 15 roku życia. W 2000 r. zajął drugie miejsce w zawodach „Najsilniejszego Policjanta w KPP w Dzierżoniowie”. Będąc na emeryturze ćwiczy systematycznie i intensywnie, czerpiąc wzory z zdrowej kulturystyki minionych lat. Ćwiczenia pozwalają mu utrzymać dobrą aktywność fizyczną i są powodem znakomitego samopoczucia.

Swoją wiedzę i duże doświadczenie treningowe w zakresie metodyki treningu i historii kulturystyki przekazuje młodym kulturystom. Uważa, że uprawianie kulturystyki naturalnej, czyli bez wspomagania środkami z apteki jest dla każdego, bez względu na wiek.

Jest autorem artykułu „Sowa Bielawa - miejscem mojego treningu” (Zob. w dziale „Ośrodki”).[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>