Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
6789945
osób.
Oni są z nami:
Album - Informacje
Album: WITOLD MAJCHRZAK ( 1917 - 2009)
WITOLD MAJCHRZAK był ostatnim kontynuatorem tradycji naszych atletów z okresu międzywojennego, uprawiał wiele dyscyplin sportowych. Jego życie i działalność sportowa obfitowała w wiele sensacyjnych wydarzeń. Był człowiekiem o "gołębim" sercu, który pokonał niedźwiedzia i miał mnóstwo pasji.
Zawsze imponowała Mu sprawność fizyczna i siła. Uprawianie sportu zaczął od gimnastyki i lekkiej atletyki, potem został zapaśnikiem i ciężarowcem oraz boksował.
Od 1956 roku zajął się kulturystyką, która stawała się coraz bardziej popularna w naszym kraju. W 1963 roku założył sekcję kulturystyczną w Bydgoszczy, a w grudniu 1966 roku - ognisko TKKF Kulturysta. Przez ponad 30 lat był sportowym wychowawcą młodzieży, wzorem i przykładem pracowitości. Przez te lata wyszkolił setki kulturystów. Najlepsi jego uczniowie z powodzeniem startowali w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Sam również startował dając dobry przykład swoim podopiecznym. I tak np. w roku 1966, tuż po 2 miesięcznym pobycie w szpitalu, uczestniczył w nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w Sopocie, a w roku 1974 - zaproszony przez Bena Weidera, Prezydenta Międzynarodowej Federacji Kulturystów (IFBB) w Mistrzostwach Świata w Weronie (Włochy).
Należy podkreślić, że wszystko co czynił dla swojej ulubionej kulturystyki wykonywał społecznie. W latach 70-tych i 80. bardzo aktywnie pracował we władzach polskiej kulturystyki: TKKF oraz ZG LZS.
Jednocześnie przez wiele lat prężnie kierował Komisją Okręgową w Bydgoszczy skupiającą kulturystów z 7 województw.
Za swoją działalność społeczną został uhonorowany m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotą Odznaką Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej Złotym Medalem Międzynarodowej Federacji Kulturystów (IFBB).

Artykuły o Witoldzie Majchrzaku prezentujemy w dziale "SYLWETKI". A na "FORUM MŁODYCH" jest temat pt.: "Spotkanie z Nestorem", poświecony Witoldowi Majchrzakowi
UWAGA! Fotografie chronione prawem autorskim. kopiowanie, rozpowszechnianie obrazów lub jakiejkolwiek ich części, wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Jana Włodarka.


Każde zdjęcie umieszczone w galerii JWIP.PL, tak jak artykuł podlega ochronie przewidzianej ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Korzystanie z nich i wstawianie ich na innych portalach internetowy jest możliwe tylko na zasadach określonych przez posiadacza majątkowych praw autorskich.
Oznacza to, ze zdjęcie JWIP.PL można wykorzystywać wyłącznie w sposób, na jaki zgodzi się pisemnie właściciel lub administrator jego prawa. W tym przypadku tylko JWIP.PL.
Ostatnio daje się zauważyć przypadki kopiowania naszych zdjęć i wstawiania ich na komercyjnych portalach kulturystycznych. Ostrzegamy, że będziemy podawać sprawców przywłaszczania sobie naszych zdjęć, jak również tych udostępnionych nam przez osoby współpracujące społecznie z JWIP.PL .
W śród kradnących są m.in. moderatorzy z innych portali, tacy, którzy bez naszego zezwolenia kopiują wstawiając nasze zdjęcia na swoich, przeważnie forach, zamazują naniesiony na nich napis JWIP.PL.
Takie postępowanie w świetle prawa traktowane jest tak samo, jak kradzież poprzez włożenie ręki do cudzej kieszeni i zabranie stamtąd portfela.
Osoba kopiująca nasze zdjęcia artykuły itp. bez zezwolenia i wstawiająca je na innym portalu narażona jest na proces sądowy i na zapłacenie odszkodowania w wysokości trzykrotności średniego miesięcznego wynagrodzenia.
A przecież wystarczy poprosić o zgodę.
Ilość zdjęć: 33
Ostatnie zdjęcie dodane przez dnia 27 grudnia 2014
Album
Albumy Zdjęć > WITOLD MAJCHRZAK ( 1917 - 2009)
Nestorowi Polskiej Kulturystyki

nestor1jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 2848

U Witka w siłowni, 1976 r.

silowniawip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3097

U Witka w siłowni, 1976 r.

silownia_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3178

Pokaz siły, 1977

silacz_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3644

W Ognisku "Kulturysta", 1977

a_witekjwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3224

U Witka, 1977

a_witek9jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 2919

Pokaz mięśni i siły, 1979 r.

jwip_witek6_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 2947

Bydgoskie zawody, lata 70.

jwip_witek7_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3253

Wycieczka w Łebie, 1979 r.

063_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3497

Drużyna Witolda Majchrzaka

witek6jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3521

Wyróżniony dyplomem IFBB, 1980 r.

medal_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 2681

Pabianice, 1980 r.

a_witek1jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 2824

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Flesz
Jewgienij z dziewczętami, 2011 r.
Jewgienij z dziewczętami, 2011 r.
JEWGIENIJ KOŁTUN, ROSJA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE