Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9747033
osób.
Oni są z nami:
Nabici w butelkę?
W dniu 15 kwietnia na łamach gazety pt; ”Fakt” ukazał się artykuł „NIE DAJ SIĘ NABIĆ w BUTELKĘ GLUKOZAMINY!”. Jest to artykuł reklamowy firmy „Laboratoria Natura”, który można przyjąć, jako przejaw ostrej konkurencyjnej walki o klienta, którym jest również kulturysta. Warto przeczytać ten artykuł i porównać z informacjami podawanymi w reklamach ukazujących się w kulturystycznych czasopismach.
Przedstawiając niżej ten artykuł, zwracamy jedynie uwagę na to, że glukozaminę oferowana przez ww. firmę podobno można kupić znacznie taniej niż produkty innych producentów.
Co, do jakości i skuteczności glukozaminy oraz ich cen , oferowanych przez poszczególne firmy nie mamy aktualnego rozeznania. Dlatego na ten temat chętnie przeczytamy to, co nasi użytkownicy napiszą na Forum JWIP.PL. (w dziale „Wspomaganie).


Oto wspomniany artykuł:

NA NAIWNYCH KLIENTACH MOŻNA ZAROBIĆ NIEZŁĄ KASĘ!
Na rynku pojawia się coraz więcej rozmaitych produktów zawierających glukozaminę. Łykają wszyscy – sportowcy ( bardzo chętnie kulturyści – przyp. red. jwip.), Emeryci, ludzie prowadzący aktywny tryb życia. Zdrowie kosztuje, więc ludzie płacą. Często nie mają świadomości, że przepłacają nawet kilkakrotnie. Nieświadomie dają się nabić w butelkę.


Kto smaruję ten nie trzeszczy.
Glukozamina zapewnia prawidłowe funkcjonowanie i regenerację tkanki chrzęstnej, wiązadeł oraz mazi stawowej. Wspomaga leczenie dolegliwości stawowych na tle atretycznym – twierdzą zgodnie fizjoterapeuci. Glukozaminę przepisują lekarze podczas leczenia skręceń i nadwyrężeń stawów.
Gdy organizm nie dysponuje wystarczającą ilością glukozaminy, maż staje się rzadsza i bardziej wodnista, stawy nie są wystarczająco „smarowane i są bardziej podatne na wyeksploatowanie i uszkodzenia. Podobnym procesom podlegają również np. dyski kręgosłupa.

Dlaczego na preparatach z glukozaminą można nieźle zarobić?
Ludzie walą do aptek i sklepów i kupują glukozaminę. Nazwy preparatów są nieistotne. Okazuje się, że ta nieznajomość słono kosztuje. Opakowanie szybko się kończy, bo trzeba brać 1500 mg czystej glukozaminy dziennie. (Dalej są przykłady o przepłacaniu np. nabywamy za 75 zł, a można kupić za 10 zł).

Co na to farmaceuci?
Pacjent często przychodź po konkretny produkt, z receptą – przepisaną przez lekarza, lub polecony przez znajomych. Rzadko pytają o tańsze odpowiedniki. A takie są… nasz reporter odwiedził kilka aptek, poprosił o najtańszą i najdroższą glukozaminę i porównał dawki. Okazało się, że…

Nie musisz przepłacać.
Wybraliśmy na aptecznych pólkach najlepszych produkt, który nie tylko kosztuje mniej, ale jest najbardziej wartościowy. ( produkt ten jest ww. firmy).
Rej. 50/ dietetyka -3 /20.04.2019 r.
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
ME w Warszawie, 1986 r.
ME w Warszawie, 1986 r.
BOGDAN KASZUBA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE