Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9527482
osób.
Oni są z nami:
Ruszyła IV Edycja prezentacji programów treningowych

Na zdjęciu Kolega Piotrowski

Kolega Piotrowski - swoim programem treningowym - otworzył IV Edycję prezentacji programów treningowych.

Przez najbliższe dni, do 21 października, będzie odpowiadał na pytania użytkowników Forum JWIP.PL dotyczące programu, który ostatnio ćwiczył. Będzie także wyjaśniał niuanse swojego treningu związane z dietą, regeneracją czy wpływem biegania na organizm itd. Prowadzącym dyskusję i recenzentem jest Kolega Davies.


Kolega Piotrowski jest doświadczonym zwolennikiem kulturystyki naturalnej – zdrowej. Uprawia ją używając swojej wiedzy, wykazując rozsądek w wyznaczaniu celów treningowych. Uzyskane wyniki nie są dla Niego zaskoczeniem. Zakłada szczegółowe cele i je uzyskuje, choć stopniowo małymi skokami. To sprawia, że trenując siłowo - tylko dwa razy w tygodniu - stale czyni postępy w budowaniu sylwetki i to, mimo, że jest w wieku średnim.

Można powiedzieć, że precyzja w dawkowaniu intensywności treningu
połączona z odpowiednim doborem ćwiczeń, plus raz w tygodniu bieg w terenie - bez względu na pogodę - nawiązują do dobrej tradycji polskiej kulturystyki z lat 60.

Niezwykłe wrażenie robi to, jak On przedstawia swój program treningowy na Forum JWIP.PL i to w każdej Edycji. To jest sposób niespotykany na innych krajowych portalach kulturystycznych. Jego prezentacje na JWIP.PL mogą być wzorem dla innych, a udzielane odpowiedzi na pytania użytkowników dyskusji wzbogacają ich wiedzę.

Edycje prezentacji programów treningowych tworzą niepowtarzalny klimat dyskusji o treningu, który w każdej prezentacji różni się od prezentowanego wcześniej.

Kolega Piotrowski już wprowadził nas w fascynujący klimat wszechstronnego treningu. Trwa dyskusja.
W niej trzeba uczestniczyć! Zapraszam.
Jan Włodarek. 11 października


Ostatnia aktualizacja 2010.10.30. godz.06:50
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Flesz
Eugeniusz Wojciechowski - wyróżniony
Eugeniusz Wojciechowski - wyróżniony
W DOWÓD UZNANIA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE