Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9515935
osób.
Oni są z nami:
Davies przedstawia swój program treningowy

Na zdjęciu: Davies z Gór

Davies z Gór, zakończył podsumowaniem dyskusję nad prezentowanym programem treningowy kol. Piotrowskiego, a w dniach od 4 do 25 listopada na Forum JWIP.PL prezentuje swój program treningowy. Recenzentem i prowadzącym dyskusję jest Kol. Spartiata.

Davies ćwiczy siłowo od 7 lat. Jest typowym „naturalnym” kulturystą, trenującym dla siebie, starającym się systematycznie poprawiać sylwetkę. Branie sterydów, a szczególnie przez amatora uważa za postępowanie absurdalne, wiele mówiące o takiej osobie i jej kłopotach w ocenie własnej wartości. Doping wśród zawodowców określa igraniem z życiem, za zwykłe oszustwo
.

W latach młodzieńczych (od 7 kl., szkoły podstawowej do I roku studiów) trenował lekkoatletykę, głównie skok w dal, trójskok, bieg 100 m., startował w mistrzostwach Polski.
Po tym okresie, jako człowiek potrzebujący sportowego ruchu, wybrał siłownie i tak zostało do dnia dzisiejszego. Na początku jak każdy nowicjusz w kulturystyce na siłowni starał się eksperymentować z ćwiczeniami. Wybierał programy od jednej skrajności metodycznej do radykalnie innych rozwiązań. To, że z natury jest analitykiem i dużo czyta zagranicznych publikacji, więc „przerobił„ wiele nawet skomplikowanych programów treningowych. Teraz ta zdobyta wiedza i doświadczenie pomaga Mu w tworzeniu własnych i dobrze przemyślanych zestawów ćwiczebnych. Dzięki nim powoli realizuje swoje rekreacyjne cele i nie tylko dotyczące ćwiczeń siłowych.

Wolne weekendy spędza głównie w górach, raczej pokonując wysokie szczyty. Człowiek z gór! Ostatnio coraz bardziej wciąga go wspinaczka skałkowa, obecnie trenuje ścinakową. Raz w tygodniu biega w terenie.
Ma 29 lat, mieszka w pobliżu Beskidów.

Użytkowników forum JWIP.PL serdecznie zapraszamy do dyskusji nad programem treningowym Daviesa. „Biernym oglądaczom”, z góry jednak dziękujemy.
JWIP.PL, 4 listopada 2010 r.
Rej. 166 Trening - 11 /2010.11.04


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Flesz
Uczestnicy  spotkania
Uczestnicy spotkania
JUBILEUSZ "BŁYSKAWICY"
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE