Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
10190999
osób.
Oni są z nami:
Stanisław Ptaszyński przedstawił swój program treningowy

Na zdjęciu Staszek w 1970 roku, Mięśnie bez "prochów". Fot. Jan Rozmarynowski

NA FORUM JWIP.PL , W RAMACH V EDYCJI PREZENTACJI PROGRAMÓW TRENINGOWYCH TASZEK PREZENTUJE SWÓJ CIEKAWY PROGRAM TRENINGOWY.

W dniach 20 października - 2 listopada b.r. będziemy go analizować, zadawać pytania, przedstawiać swoje uwagi i propozycje oraz dokonywać oceny stopnia realizacji celu określonego w tym programie. Recenzentem jest kol. Jan Włodarek, w dniu 3 listopada 2011 r. przedstawi końcową ocenę Taszka programu.


Taszek, to pseudonim Stanisława Ptaszyńskiego, który kulturystykę uprawia od 51 lat (!), od 18 roku życia. Do 1972 roku trenował wyczynowo startując w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Odnosił sukcesy między innymi w Sopocie ( 1970 r. - wicemistrzostwo Polski), Budapeszcie, Radomiu i Warszawie. Ponad 15 lat był instruktorem w warszawskich ośrodkach ćwiczeń siłowych („Herkules”, „Błyskawica” i w uczelnianym SGPiS).

Od 30 lat mieszka w USA, bez przerwy dalej ćwiczy, ale już rekreacyjnie w siłowni oraz w terenie systematycznie jeździ na rolkach. W ubiegłym roku debiutował w IV edycji prezentacji, przedstawiając bardzo interesujący program treningowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem uzytkowników forum JWIP.PL
Zdjęcie Staszka obrazujące jego karierę w kulturystyce i sportowe życie w Stanach, można obejrzeć w naszej Galerii.

Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie b.r. przedstawimy obszerną rozmowę z Stanisławem, przeprowadzoną przez Jana Włodarka. Jest m.in. o pierwszych dniach jego pobytu w Stanach: pracy, treningu i dużo o uprawianiu wyczynowej kulturystyki w pierwszych latach jej istnienia w Polsce. Staszek odnosi się również do współczesnego oblicza tego sportu.

Do udziału w dyskusji na Forum JWIP.PL, zapraszamy gości, ale tylko tych, którzy po zarejestrowaniu się wypełnią całkowicie anonimową ankietę.
Biernym oglądaczom forów odradzamy rejestrowania się na JWIP.PL
Admin JWIP.PL, 19.10.2011 r.
Rej.432/Trening -55/ 2011.10.19 /JWIP.PL


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Sprawny i silny, 1971 r.
Sprawny i silny, 1971 r.
w toku modyfikacji. TKKF "BŁYSKAWICA" DO POŁOWY LAT 70.
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE