Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
6962367
osób.
Oni są z nami:
Josef Svub, z Czech przeprasza. Aut. i.P.

(Napis "ZERO", to wyraz kompromisu lub "ZERO" tolerancji).

Tuż po ukazaniu się mojego komentarza do artykułu p. Jana, pt. „ Dyletanci tworzą historię kulturystyki”, dostał on od redaktora Josefa Svub, z Czech „dopis” (odpowiedź), w którym to przeprasza za bezprawne kopiowanie zdjęć będących własnością p. Jana i p. Rozmarynowskiego i wstawianie ich do prowadzonej przez siebie „Kroniki” w komercyjnym portalu dla kulturystów - czytelników Czech i Słowacji.
Ponadto zapewnia, że jeśli w przyszłości będzie chciał skorzystać z materiałów JWIP.PL, to poprosi o zgodę autorów.


W ostatnich dniach Josef Svub w swoich artykułach powstałych w oparciu o materiały z JWIP ( artykuły i zdjęcia) podał, że je zaczerpnął z JWIP.PL.

Przyjmujemy to, jako optymistyczny zwrot w sprawie przywłaszczania sobie intelektualnej twórczości naszych autorów.

Zapewnienia Josefa, Svub i podjęte przez niego działania przyjmujemy z zadowoleniem. Odstępujemy od zaczętych już czynności prawnych. Mamy nadzieję, że w przyszłości, nasze kontakty z Josefem Svubem będą przebiegać w poszanowaniu wartości tego, co tworzymy, przestrzegania prawa i dbania, aby publikacje o kulturystach Polski z lat 60 -70-tych XX w., były w pełni zgodne z prawdą.

Można również powiedzieć, że ta sprawa, niesie za sobą głębsze przesłanie i ciężar historyczny, który jak przypuszczamy zrozumiał Josef Svub.
Życzymy redaktorowi Josefowi Svub, żeby dobrze spełniał się, jako redaktor piszący o kulturystyce, a w tekstach o polskiej kulturystyce wykazywał większą niż dotychczas rzetelność historyczną. Jeśli zajdzie potrzeba, zawsze służymy pomocą.
Ignacy Poniatowa, za Zespół JWIP.PL
Rej.437/ Różne – 56 /2011.11.03/JWIP.PL
Ostatnia aktualizacja :2011.11.08. Godz.16:01Zob. art. "Dyletanci tworzą historię kulturystyki" , jest w dziale "JW".
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Flesz
Warszawa, sierpień 2010 r.
Warszawa, sierpień 2010 r.
STANISŁAW PTASZYŃSKI (1942 - 2019)
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE