Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
7938007
osób.
Oni są z nami:
Wkrótce w listopadzie 2011 r. przeczytacie!

Fot: "Po karmie"... ,z arch. J. Rozmarynowskiego.

Drodzy, mamy przygotowane bardzo ciekawe artykuły. W najbliższych dniach zaprezentujemy na stronie głównej JWIP.PL historyczny reportaż z międzynarodowych zawodów w Bratysławie, które odbyły się w grudniu 1965 roku. Polscy kulturyści: Mieczysław Krydziński i Jan Włodarek pokonali najlepszych kulturystów Czechosłowacji. Ciekawostką jest to, że w programie tej imprezy była rywalizacja w sile mięśni bicepsów. i w tym również nasi byli najlepsi. Będzie też komentarz uczestnika tych zawodów.

Drugi artykuł pt. „Zostać Arnoldem” o „koksiarstwie” i jego skutkach , ukazał się niedawno w tygodniku „Newsweek Polska”. Wzbudził on duże emocje u kilku „dużych” kulturystów i „mniejszych” redaktorów. Szybko i mocno zareagowała redakcja miesięcznika „Kulturystyka i Fitness”; na swoich łamach skrytykowała autorów artykuł. Czy słusznie? Na ten temat wypowie się p. Jan Włodarek i nie będzie to miłe….
Artykuł uzyskaliśmy dzięki uprzejmości redaktora naczelnego tygodnika „Newsweek Polska”.

Trzeci artykuł jest z 1958 r. i na temat mało znany w środowisku naszych kulturystów: ćwiczenia kulturystyczne jako forma zorganizowanych zajęć sportowych w amerykańskim więzieniu.

Czwarty tekst jest bardzo obszerny, bo to rozmowa Jana Włodarka z Stanisławem Ptaszyńskim – czołowym kulturystą i doświadczonym instruktorem z lat 60 –tych, od ponad 30 lat mieszka w USA. Tytuł wywiadu: „Chciałem być silnym, ładnie zbudowanym i żyć w wolnym kraju”.

Są już przygotowane i inne bardzo ciekawe artykuły, ale o nich poinformujemy w listopadzie.
Aut. I.P.
Rej. 431 /Różne – 49/2011.10.18/JWiP.PL
Aktualizacja: 2011.11.19 Godz. 14:30


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Jerzy Pachocki i Józef Kiełczewski, 1962 r.
Jerzy Pachocki i Józef Kiełczewski, 1962 r.
ONI BYLI PIERWSI (1957-1965)
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE