Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9747040
osób.
Oni są z nami:
Wkrótce w listopadzie 2011 r. przeczytacie!

Fot: "Po karmie"... ,z arch. J. Rozmarynowskiego.

Drodzy, mamy przygotowane bardzo ciekawe artykuły. W najbliższych dniach zaprezentujemy na stronie głównej JWIP.PL historyczny reportaż z międzynarodowych zawodów w Bratysławie, które odbyły się w grudniu 1965 roku. Polscy kulturyści: Mieczysław Krydziński i Jan Włodarek pokonali najlepszych kulturystów Czechosłowacji. Ciekawostką jest to, że w programie tej imprezy była rywalizacja w sile mięśni bicepsów. i w tym również nasi byli najlepsi. Będzie też komentarz uczestnika tych zawodów.

Drugi artykuł pt. „Zostać Arnoldem” o „koksiarstwie” i jego skutkach , ukazał się niedawno w tygodniku „Newsweek Polska”. Wzbudził on duże emocje u kilku „dużych” kulturystów i „mniejszych” redaktorów. Szybko i mocno zareagowała redakcja miesięcznika „Kulturystyka i Fitness”; na swoich łamach skrytykowała autorów artykuł. Czy słusznie? Na ten temat wypowie się p. Jan Włodarek i nie będzie to miłe….
Artykuł uzyskaliśmy dzięki uprzejmości redaktora naczelnego tygodnika „Newsweek Polska”.

Trzeci artykuł jest z 1958 r. i na temat mało znany w środowisku naszych kulturystów: ćwiczenia kulturystyczne jako forma zorganizowanych zajęć sportowych w amerykańskim więzieniu.

Czwarty tekst jest bardzo obszerny, bo to rozmowa Jana Włodarka z Stanisławem Ptaszyńskim – czołowym kulturystą i doświadczonym instruktorem z lat 60 –tych, od ponad 30 lat mieszka w USA. Tytuł wywiadu: „Chciałem być silnym, ładnie zbudowanym i żyć w wolnym kraju”.

Są już przygotowane i inne bardzo ciekawe artykuły, ale o nich poinformujemy w listopadzie.
Aut. I.P.
Rej. 431 /Różne – 49/2011.10.18/JWiP.PL
Aktualizacja: 2011.11.19 Godz. 14:30


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Elina Gook, 2011 r.
Elina Gook, 2011 r.
J. KOŁTUN Z DZIEWCZĘTAMI, ROSJA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE