Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9176330
osób.
Oni są z nami:
Piotrek prezentuje swój program treningowy. Aut. J.W.

(Na zdjęciu: Piotrek, fot. Jan Włodarek).

PREZENTACJA ZAKONCZONA w dn. 15 grudnia, zobacz na Forum.

W V Edycji prezentacji programów treningowych Piotrek jest kolejną osobą przestawiającą swój program. Pokazał również dwa swoje aktualne zdjęcia. Zakończenie dyskusji nastąpi w dniu 13 grudnia 2011 r., w formie podsumowania sporządzonego przez Recenzenta.

Plan treningu oparty jest na klasycznych układzie, ćwiczeń, które zaplanował wykonywać przez trzy miesiące. W części opisowej podał: - miałem sporą przerwę w treningu, więc to jest teraz t powrotem do systematycznych i intensywnych treningów.
Patrząc na jego sylwetkę można sobie wyobrazić, jak znakomicie wyglądał ćwicząc przed kilkumiesięczną przerwą. Piotrek jest naturalnym rekreacyjnym kulturystą - nie używa nawet odzywek i suplementów, które zastępuje zdrową kuchnią! Tu zaprezentowane zdjęcie - dziś wykonane, tuż przed treningiem. Dokonano również pomiarów obwodów jego mięśni: biceps – 41 cm, talia - 73 cm, a waga ciała 66 kg.


Obciążenia, ilość serii i powtórzeń dostosował do aktualnego wytrenowania. Główne akcenty treningu na: siłę, masę mięśniową i wytrzymałość, zmienia w poszczególnych treningach. Przewiduje, że uzyska dobre wyniki i osiągnie wyznaczony cel.
Trwa już dyskusja, padają pytania na podstawie, których uczestniczy uściślają swoją analizę i ocenę programu Piotrka. Teraz najważniejsze jest wskazanie ewentualnych błędów i korygowanie treningu.

Do udziału w dyskusji na Forum JWIP.PL, zapraszamy również gości, ale tylko tych, którzy po zarejestrowaniu wypełnią całkowicie anonimową ankietę. Biernym oglądaczom forów dziękujemy, czyli odradzamy rejestrowania się na JWIP.PL
Jan Włodarek, 02.12.2011 r.
Rej.459./Trening -58/2011.12.02/JWIP.PL


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
 Bogusław Krydziński z Córką
Bogusław Krydziński z Córką
GOŚCIE
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE