Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
10085575
osób.
Oni są z nami:
"Scorpion" prezentuje swój program treningowy

Na zdjeciu kulturysta z lat 60 ubiegłego wieku, systematycznym treningiem, bez wspomagania "koksem" ładnie ukszałtował mięśnie.Praca dział cuda! Fot. z arch. Jwip.pl

Na Forum JWIP.PL, trwa V edycja prezentacji programów treningowych. W dniach 19 styczeń - 1 luty 2012, kol. „Scorpion” z Otwocka k/ Warszawy, debiutując w roli prelegenta, przedstawia swój program treningowy. Recenzentem jest Kol. Paweł Piotrowski – moderator Forum, który w dniu 2 lutego dokona oceny skuteczności treningu „Skorpiona oraz podsumowania dyskusji.
„Skorpion” udanie zadebiutował, przygotowując solidnie opracowany plan treningu, wg, którego niedawno zakończył ćwiczyć.


We wstępie części opisowej możemy przeczytać:
Rekreacyjną kulturystyką, z przerwami zajmuje się od liceum. Patrząc z perspektywy czasu, mogę stwierdzić ze treningi w pierwszych latach przygody z kulturystyka przyniosły raczej więcej szkody niż pożytku: brak wiedzy z mojej strony, porady kolegów, którzy czerpali swoją z kulturystycznych czasopism, przy czym większość z nich się „koksowała", w sumie nie dawało powodów do satysfakcji. Coś tam urosło (oczywiście z odżywkami), ale ...szkoda gadać o pozytywnych skutkach. Na studiach też miałem okresy treningów, lecz chyba zapał był zbyt słomiany, aby pójść w kierunku solidnej kulturystyki. Może było to spowodowane brakiem chęci do dalszego męczenia organizmu, gdyż wówczas studiowałem na AWF Katowice.
Poważnie za ćwiczenia zabrałem się 4 lat temu. Wtedy też zacząłem dużo czytać, przeglądać fora i tak najpierw trafiłem na komercyjny portal „trener”, (który jednak mocno poszedł w trening odżywkowy) a potem na jwip.pl., i tu odkryłem, że można ćwiczyć inaczej niż splitem i bez spożywania reklamowanych wspomagaczy.. I tak już zostało.

„Scorpion” ćwiczy w domu 3 razy w tygodniu, średnio 2 godz., w tym 10 min. stanowi rozgrzewka, a na koniec treningu 15 min. ćwiczenia rozciągające.
Jego dane antropometryczne: wzrost - 178 cm , waga – 77 kg, kl. piersiowa - 109cm, szyja - 42cm, •biceps - ok.37cm itd. Podał również rekordy siłowe.
Sypia 8-9 godzin, a dietę ustawia wychodzę z założenia, że spożywa by żyć, a nie żyję by jeść...W jego ocenie odżywia się zdrowo
Do diety odnosi się szerzej, w której suplementy w postaci witaminy stosuje tylko w przypadku przeziębienia. Uprawia sporty uzupełniające (rower, pływanie).
Główną część prezentacji stanowi ciekawy program treningowy, są też trzy zdjęcia jego sylwetki.

Tradycyjnie w dyskusji uczestniczą osoby już zarejestrowane na Forum JWIP.PL
Do udziału w dyskusji zapraszamy również gości, ale tylko tych, którzy po zarejestrowaniu na Forum wypełnią anonimową ankietę i rzeczywiście będą zainteresowani aktywnym udziałem. Wówczas ostateczną decyzję o aktywacji konta podejmuje Admin Młody.

Istnieje szybsza ścieżka rejestracji ( bez potrzeby wypełniania ankiety). Wystarczy przed rejestracją napisać do mnie na kontakt podany na str. Głównej JWIP.PL,
Biernym oglądaczom z góry już dziękujemy, odradzając próbę rejestracji na Forum JWIP.PL
J.W. 21 Stycznia 2012
Rej.485/Trening - 62/2012.01.21/ JWIP.PL
Aktualizacja:2012.02.03 godz. 09:41


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Spotkanie, 2010 r.
Spotkanie, 2010 r.
SPOTKANIA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE