Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
6106744
osób.
Oni są z nami:
Patyfon95 z Mrągowa prezentuje swój program treningowy

Na zdjęciu: Patryk (16l.) ćwiczy już 6 miesiąc.

Trwa V Edycja prezentacji programów treningowych. Od 27 lutego do 11 marca 2012 dyskutujemy na temat programu treningowego przedstawionego przez Patyfona. Recenzja tego programu zostanie przedstawiona 12 marca, w formie podsumowania dyskusji.
„Patyfon95” ma 16 lat, a rekreacyjną kulturystyką zajmuję się od początku września ubiegłego roku. Jest początkującym kulturystą, za sobą ma przerobiony w domu kurs dla stawiających pierwsze kroki (system otrzymał od JWIP.PL ).


Uzyskane rezultaty ocenia pozytywnie. Znacznie zwiększył swoja siłę i ogólną sprawność fizyczną, Przytył 4 kg, poprawił wyniki m.in. w podciąganiu na drążkach, pompkach i ćwiczeniach m.in., że sztangą (
Ostatnio ćwiczył według własnego programu, który szczegółowo przedstawił do dyskusji na Forum JWIP.PL. Ćwiczył 4 razy w tygodniu ( 2 razy w profesjonalnej siłowni i 2 razy w domu). Eksperymentował badając wpływ ćwiczeń na swój organizm.
Odżywiał się w domowej kuchni. Starał się jeść dużo, podał: –„Nie bałem się twarogów, jogurtów, surówek, uwielbiam wędliny i mięso wszelkiego rodzaju". Nie stosował odżywek suplementów z puszek. Sypiał od 6 do 7, a w weekendy nawet 8 – 9 godzin na dobę. Opis swojego treningu zakończył własnymi uwagami.

W dyskusji mają zapewniony udział dotychczasowi użytkownicy Forum JWIP.PL. Zapraszamy również gości, ale tylko tych, którzy po zarejestrowaniu na Forum wypełnią anonimową ankietę i rzeczywiście będą zainteresowani aktywnym udziałem. Ostateczną decyzję o aktywacji ich konta podejmuje, Admin Młody.
Istnieje szybsza ścieżka aktywacji (bez potrzeby wypełniania ankiety), Wystarczy przed rejestracją napisać do pana Jana na kontakt podany na Stronie Głównej JWIP.PL, Biernym oglądaczom z góry dziękujemy, odradzając próbę rejestracji na Forum JWIP.PL
Admin Forum JWIP.PL. Marzec 2012 r.
Rej.504./ Trening - 54 / 2012.03.02/


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Flesz
 Larry Scott, 1964 r.
Larry Scott, 1964 r.
TYTANI
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE