Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
10122661
osób.
Oni są z nami:
Patyfon95 z Mrągowa prezentuje swój program treningowy

Na zdjęciu: Patryk (16l.) ćwiczy już 6 miesiąc.

Trwa V Edycja prezentacji programów treningowych. Od 27 lutego do 11 marca 2012 dyskutujemy na temat programu treningowego przedstawionego przez Patyfona. Recenzja tego programu zostanie przedstawiona 12 marca, w formie podsumowania dyskusji.
„Patyfon95” ma 16 lat, a rekreacyjną kulturystyką zajmuję się od początku września ubiegłego roku. Jest początkującym kulturystą, za sobą ma przerobiony w domu kurs dla stawiających pierwsze kroki (system otrzymał od JWIP.PL ).


Uzyskane rezultaty ocenia pozytywnie. Znacznie zwiększył swoja siłę i ogólną sprawność fizyczną, Przytył 4 kg, poprawił wyniki m.in. w podciąganiu na drążkach, pompkach i ćwiczeniach m.in., że sztangą (
Ostatnio ćwiczył według własnego programu, który szczegółowo przedstawił do dyskusji na Forum JWIP.PL. Ćwiczył 4 razy w tygodniu ( 2 razy w profesjonalnej siłowni i 2 razy w domu). Eksperymentował badając wpływ ćwiczeń na swój organizm.
Odżywiał się w domowej kuchni. Starał się jeść dużo, podał: –„Nie bałem się twarogów, jogurtów, surówek, uwielbiam wędliny i mięso wszelkiego rodzaju". Nie stosował odżywek suplementów z puszek. Sypiał od 6 do 7, a w weekendy nawet 8 – 9 godzin na dobę. Opis swojego treningu zakończył własnymi uwagami.

W dyskusji mają zapewniony udział dotychczasowi użytkownicy Forum JWIP.PL. Zapraszamy również gości, ale tylko tych, którzy po zarejestrowaniu na Forum wypełnią anonimową ankietę i rzeczywiście będą zainteresowani aktywnym udziałem. Ostateczną decyzję o aktywacji ich konta podejmuje, Admin Młody.
Istnieje szybsza ścieżka aktywacji (bez potrzeby wypełniania ankiety), Wystarczy przed rejestracją napisać do pana Jana na kontakt podany na Stronie Głównej JWIP.PL, Biernym oglądaczom z góry dziękujemy, odradzając próbę rejestracji na Forum JWIP.PL
Admin Forum JWIP.PL. Marzec 2012 r.
Rej.504./ Trening - 54 / 2012.03.02/


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Rok 1961
Rok 1961
Stanisław Zakrzewski (1907 - 1972)
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE