Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
4209006
osób.
Oni są z nami:
11 (Ed) prezentacja programu tr. w ramach V Edycji

W dniach 14 - 27 marca 2012 r. na FOEUM JWIP.PL program treningowy przedstawia Kolega Ed. Recenzentem jest Kolega Piotrowski – moderator forum, który w dniu 28 marca dokona podsumowania dyskusji.

Kol. Ed ma 33 lat (176 cm wzrostu, waży ok. 78 kg). Regularnie ćwiczy na siłowni od 14 miesięcy. Prezentowany na Forum program treningowy (klasyczny) przerabia od miesiąca. Celem treningów wykonywanych wg. planu jest stopniowe przyzwyczajanie organizmu do dużego, intensywnego i regularnego wysiłku a także skupienie większej uwagi na nogach, brzuchu oraz plecach. Zamierza ćwiczyć systematycznie przez dłuższy okres czasu (przynajmniej kilka lat) i tym samym zdobyć ładnie ukształtowaną sylwetkę, wysoką sprawność fizyczną, wytrzymałość oraz dużą siłę


W domu ma 2 odważniki kulowe (17, 5 kg.), którymi czasem ćwiczy. Ponadto dodatkowo wo ćwiczy w domu na drążku.
Główną część prezentacji stanowi ciekawy program treningowy, rozpisany na trzy dni tygodnia.
Kol. Ed stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Jeżdżi dużo na wyczynowym rowerze, na którym nie da się pedałować siedząc:), czasami zdarza się, ze cały dzień na nim spędza. Dodatkowo raz w tygodniu gra w kosza około 3 godz. Ma zamiar wziąć się za bieganie.
Dieta oparta na zdrowych podstawach. Spożywa 3-4 posiłki dziennie. Każdy posiłek zawiera warzywa. Między posiłkami dużo owoców. Nie spożywa słodyczy ani cukrów przetworzonych. Brak suplementacji jakiejkolwiek. Tabletek w czasie choroby także nie używa!

Tradycyjnie w dyskusji uczestniczą osoby już zarejestrowane na Forum JWIP.PL
Do udziału w dyskusji zapraszamy również gości, ale tylko tych, którzy po zarejestrowaniu na Forum wypełnią anonimową ankietę i rzeczywiście będą zainteresowani aktywnym udziałem. Wówczas ostateczną decyzję o aktywacji konta podejmuje Admin Młody.
Istnieje szybsza ścieżka rejestracji ( bez potrzeby wypełniania ankiety). Wystarczy przed rejestracją napisać do mnie na kontakt podany na Str. Głównej JWIP.PL,
Biernym oglądaczom z góry już dziękujemy, odradzając próbę rejestracji na Forum JWIP.PL
J.W. 16 marca 2012 r.
Rej.520/Trening -56/2012.03.17/JWIP.PLNie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Przemysław Kwiatk...
Stawiałem na wsze...
Cytryna na zdrowi...
Z Antonim Kołecki...
Z Antonim Kołeck...
Flesz
Słupsk - 2009
Słupsk - 2009
BOGDAN KASZUBA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE