Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
7938727
osób.
Oni są z nami:
STOP ACTA. Opr. J.W.PROTEST "ANTI ACTA", BO ACTA - TO JEDNAK ŁAMANIE PRAW, MIĘDZY INNYMI WOLNOŚCI PRZEKONAŃ I WYRAŻANIA POGLĄDÓW, A TO PRZECIEZ ELEMENTY ZASAD DEMOKRACJI.
DOTYCHCZAS BYŁA WOLNOŚĆ W PRZESTRZENI INTERNETOWEJ !
Obecnie "mamy do czynienia z jakąś konspiracją elit i rządów przed własnymi społeczeństwami i to w sprawie fundamentalnej, czyli wolności słowa".

Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha powiedział; - Pod hasłem obrony prawa własności ACTA daje przywilej instytucjom i koncernom kosztem gwarancji KONSTYTUCYJNYCH PRAW WOLNOŚCI słowa dla obywateli. W kwestiach dotychczących zakresu zmiany obowiązywania KONSTYTUCJI NIE MOŻE BYĆ TAK, że odbywa się to poza wiedzą demakratycznego Społeczeństwa. Mówimy o prawie niższego rzędu, które ma zmienić zakres wolności gwarantowanych KONSTYTUCYJNIE, i to jest coś niebywałego! (27.01.2012).

(Onet.pl 03.02.2012). Podjąłem decyzję o zwieszeniu procesu ratyfikacji ACTA - powiedział na konferencji prasowej premier Donald Tusk. Przyznał, że konsultacje społeczne były niepełne i potrzebna jest głębsza analiza skutków umowy ACTA. - Są pewne dwuznaczności i musimy być w 100 proc. pewni, czy są bezpieczne dla polskich użytkowników internetu - dodał Tusk. Tymczasem prezydent Bronisław Komorowski czeka na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie ACTA, bo jeśli będą jakiekolwiek przesłanki, że w związku z tą umową mogą być naruszone wolności obywatelskie, nie złoży podpisu pod jej ratyfikacją.

Argumenty internautów dotyczące wstrzymania ratyfikacji ACTA są uzasadnione - powiedział dzisiaj na konferencji prasowej premier i dodał, że potrzebna jest w tej sprawie społeczna debata. - Potrzebne są nowe przepisy uwzględniające rzeczywistość, którą stworzył internet - stwierdził.

(4 lipca 2012 r., "Gazeta Wyborcza.PL". 478 europosłów głosowało za odrzuceniem ACTA. Przeciwko było zaledwie 39. - Jestem bardzo zadowolony, że Parlament Europejski przychylił się do mojej opinii, w której zalecałem odrzucenie porozumienia - mówił po głosowaniu David Martin, odpowiedzialny za parlamentarne prace nad ACTA.
Za odrzuceniem kontrowersyjnej umowy dotyczącej ochrony własności intelektualnej opowiedzieli się liberałowie, socjaliści, komuniści i Zieloni. 478 europosłów głosowało za odrzuceniem ACTA. Przeciwko było zaledwie 39. 165 wstrzymało się od głosu.
Oznacza to, że ACTA w obecnej formie przepada na terenie UE. Aby ACTA weszła w życie, potrzebna była akceptacja na dwóch poziomach - Parlamentu Europejskiego oraz rządów wszystkich państw członkowskich.

STOP ACTA !

J.W. Styczeń - lipiec 2012
Rej.605.Różne – 76/2012.08.24/JWIP.PL
Aktualizacja: 2012.08.24, godz. 17:47

Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Andrzej Zienta, 1961 r.
Andrzej Zienta, 1961 r.
JAK TO BYŁO KIEDYŚ...
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE