Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
7078271
osób.
Oni są z nami:
STOP ACTA. Opr. J.W.PROTEST "ANTI ACTA", BO ACTA - TO JEDNAK ŁAMANIE PRAW, MIĘDZY INNYMI WOLNOŚCI PRZEKONAŃ I WYRAŻANIA POGLĄDÓW, A TO PRZECIEZ ELEMENTY ZASAD DEMOKRACJI.
DOTYCHCZAS BYŁA WOLNOŚĆ W PRZESTRZENI INTERNETOWEJ !
Obecnie "mamy do czynienia z jakąś konspiracją elit i rządów przed własnymi społeczeństwami i to w sprawie fundamentalnej, czyli wolności słowa".

Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha powiedział; - Pod hasłem obrony prawa własności ACTA daje przywilej instytucjom i koncernom kosztem gwarancji KONSTYTUCYJNYCH PRAW WOLNOŚCI słowa dla obywateli. W kwestiach dotychczących zakresu zmiany obowiązywania KONSTYTUCJI NIE MOŻE BYĆ TAK, że odbywa się to poza wiedzą demakratycznego Społeczeństwa. Mówimy o prawie niższego rzędu, które ma zmienić zakres wolności gwarantowanych KONSTYTUCYJNIE, i to jest coś niebywałego! (27.01.2012).

(Onet.pl 03.02.2012). Podjąłem decyzję o zwieszeniu procesu ratyfikacji ACTA - powiedział na konferencji prasowej premier Donald Tusk. Przyznał, że konsultacje społeczne były niepełne i potrzebna jest głębsza analiza skutków umowy ACTA. - Są pewne dwuznaczności i musimy być w 100 proc. pewni, czy są bezpieczne dla polskich użytkowników internetu - dodał Tusk. Tymczasem prezydent Bronisław Komorowski czeka na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie ACTA, bo jeśli będą jakiekolwiek przesłanki, że w związku z tą umową mogą być naruszone wolności obywatelskie, nie złoży podpisu pod jej ratyfikacją.

Argumenty internautów dotyczące wstrzymania ratyfikacji ACTA są uzasadnione - powiedział dzisiaj na konferencji prasowej premier i dodał, że potrzebna jest w tej sprawie społeczna debata. - Potrzebne są nowe przepisy uwzględniające rzeczywistość, którą stworzył internet - stwierdził.

(4 lipca 2012 r., "Gazeta Wyborcza.PL". 478 europosłów głosowało za odrzuceniem ACTA. Przeciwko było zaledwie 39. - Jestem bardzo zadowolony, że Parlament Europejski przychylił się do mojej opinii, w której zalecałem odrzucenie porozumienia - mówił po głosowaniu David Martin, odpowiedzialny za parlamentarne prace nad ACTA.
Za odrzuceniem kontrowersyjnej umowy dotyczącej ochrony własności intelektualnej opowiedzieli się liberałowie, socjaliści, komuniści i Zieloni. 478 europosłów głosowało za odrzuceniem ACTA. Przeciwko było zaledwie 39. 165 wstrzymało się od głosu.
Oznacza to, że ACTA w obecnej formie przepada na terenie UE. Aby ACTA weszła w życie, potrzebna była akceptacja na dwóch poziomach - Parlamentu Europejskiego oraz rządów wszystkich państw członkowskich.

STOP ACTA !

J.W. Styczeń - lipiec 2012
Rej.605.Różne – 76/2012.08.24/JWIP.PL
Aktualizacja: 2012.08.24, godz. 17:47

Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Flesz
W nowym ośrodku, 2009 r.
W nowym ośrodku, 2009 r.
JEWGIENIJ KOŁTUN, ROSJA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE