Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9515798
osób.
Oni są z nami:
Paweł Piotrowski przedstawia program treningowy.

(Wakacyjne zdjęcie, fot. z arch. P.P.).

Na forum JWIP.PL ruszyła VI Edycja Prezentacji Programów Treningowych do Dyskusji.
Tradycyjnie już kolega Paweł Piotrkowski – główny moderator forum, jako pierwszy pokazał swój program treningowy, który wykonywał 10 tygodni.

Paweł zdradza swoje tajemnice treningowe, i to nie tylko metodykę. Ujawnia szczegółowo jakie ćwiczenia wykonywał, w jakiej kolejności oraz jakim sposobem.


Do dyskusji podał również częstotliwość treningu, dietę, sport uzupełniający, uzyskane efekty. Ponadto podzielił się własnymi wnioskami, które są bardzo ciekawe: „optycznie jakby klatka i triceps pełniejsze i wyrazistsze, aczkolwiek obwody bez zmian (kontuzja ramienia ograniczała ciężary na biceps i plecy). W końcówce treningi najwyżej subiektywnie oceniane. Bm w niektórych dniach nie wykonany (brak czasu). Kombinacja plecy plus biceps, czyli C na jednym treningu oraz klatka plus triceps chyba najlepsza aczkolwiek w sumie brak silnych różnic w odczuciach treningowych. Na drugim miejscu odczucia…”

Należy podkreślić, ze kolega Paweł ćwiczy rekreacyjnie i od wielu lat rejestruje swoje spostrzeżenia z wykonywanych cyklów, dokonuje szczegółowej analizy skuteczności wszystkich elementów swojego treningu.

W tej prezentacji przedstawił wykresy obrazujący zmiany wagi ciała i tłuszczu w poszczególnych dniach treningowych. Treningi Pawła są przemyślane, choć ćwiczy on rekreacyjnie dla siebie i zdrowia. I właśnie w tym widzi korzyści dla organizmu. Uważa, że najgorszą rzeczą, jaką może zrobić ćwiczący na każdym poziomie wytrenowania, czy to rekreacyjnego, czy sportowego, to przyspieszania rozwoju umięśnienia i wzrostu siły z pomocą środków farmakologicznych, i nie tylko z apteki. „Chcesz być ładnie zbudowanym, sprawnym fizycznie oraz tryskać zdrowiem - ćwicz z intensywnością odpowiednią dla siebie i bez środków dopingujących”.
Prezentacja Pawła zakończy się 12 listopada 2012 r.
(J.W. 23 październik 2012 r.).
Rej.632/Trening -74/ 2012.10.23/ JWIP.PL


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Flesz
Santa Susanna, 2005 r.
Santa Susanna, 2005 r.
JEWGIENIJ KOŁTUN, ROSJA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE