Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9176503
osób.
Oni są z nami:
Paweł Piotrowski przedstawia program treningowy.

(Wakacyjne zdjęcie, fot. z arch. P.P.).

Na forum JWIP.PL ruszyła VI Edycja Prezentacji Programów Treningowych do Dyskusji.
Tradycyjnie już kolega Paweł Piotrkowski – główny moderator forum, jako pierwszy pokazał swój program treningowy, który wykonywał 10 tygodni.

Paweł zdradza swoje tajemnice treningowe, i to nie tylko metodykę. Ujawnia szczegółowo jakie ćwiczenia wykonywał, w jakiej kolejności oraz jakim sposobem.


Do dyskusji podał również częstotliwość treningu, dietę, sport uzupełniający, uzyskane efekty. Ponadto podzielił się własnymi wnioskami, które są bardzo ciekawe: „optycznie jakby klatka i triceps pełniejsze i wyrazistsze, aczkolwiek obwody bez zmian (kontuzja ramienia ograniczała ciężary na biceps i plecy). W końcówce treningi najwyżej subiektywnie oceniane. Bm w niektórych dniach nie wykonany (brak czasu). Kombinacja plecy plus biceps, czyli C na jednym treningu oraz klatka plus triceps chyba najlepsza aczkolwiek w sumie brak silnych różnic w odczuciach treningowych. Na drugim miejscu odczucia…”

Należy podkreślić, ze kolega Paweł ćwiczy rekreacyjnie i od wielu lat rejestruje swoje spostrzeżenia z wykonywanych cyklów, dokonuje szczegółowej analizy skuteczności wszystkich elementów swojego treningu.

W tej prezentacji przedstawił wykresy obrazujący zmiany wagi ciała i tłuszczu w poszczególnych dniach treningowych. Treningi Pawła są przemyślane, choć ćwiczy on rekreacyjnie dla siebie i zdrowia. I właśnie w tym widzi korzyści dla organizmu. Uważa, że najgorszą rzeczą, jaką może zrobić ćwiczący na każdym poziomie wytrenowania, czy to rekreacyjnego, czy sportowego, to przyspieszania rozwoju umięśnienia i wzrostu siły z pomocą środków farmakologicznych, i nie tylko z apteki. „Chcesz być ładnie zbudowanym, sprawnym fizycznie oraz tryskać zdrowiem - ćwicz z intensywnością odpowiednią dla siebie i bez środków dopingujących”.
Prezentacja Pawła zakończy się 12 listopada 2012 r.
(J.W. 23 październik 2012 r.).
Rej.632/Trening -74/ 2012.10.23/ JWIP.PL


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Polska - Świstowa Czuba
Polska - Świstowa Czuba
DARIUSZ PACAK PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE