Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
6841464
osób.
Oni są z nami:
W lipcu 2013 r. przeczytacie ciekawe artykuły

W JWIP.PL, tuż –tuż lato. Upragnione wakacje, a dla dorosłych wymarzone urlopy, więc i my w tym okresie zwalniamy naszą społeczną pracę wykonywaną w zakresie zdrowego, siłowego treningu ciała.
Na lipiec mamy jednak przygotowanych kilkanaście bardzo ciekawych artykułów z cyklu „nie tylko kulturystyka”, z których szczególnie polecamy naszym Czytelnikom:


- Wywiad: „O sporcie z bohaterami „Zakazanych piosenek”. Rozmawiał: A. Jendruch. Przeczytajcie co wspaniali aktorzy Danuta Szaflarska i Jerzy Duszyński, w 1958 roku na łamach miesięcznika „Sport dla Wszystkich”, specjalizującego się w propagowaniu miedzy innymi kulturystyki mówili o sporcie.

- Paryski „cieplutki” felieton: „Młodość a rebours”. Autor Leszek Turkiewicz - stały współpracownik tygodnika „Angora”. Znakomity felieton, jakby w domyślę dotyczy młodych staruszków ćwiczących siłowo! Autor piszę: „Świat infantylnieje - słyszę to tu, to tam. Nie ma już dzieciństwa oddzielonego od dorosłości, młodości od starości(…) – Życie zaczyna się po pięćdziesiątce, taka jest prawda, ale również prawdą jest to, że kończy się po czterdziestce Takiego odkrycia dokonał najgłośniejszy francuski pisarz Michel Hauellebecq”.

- Relacja z I Mistrzostw Polski w trójboju siłowym. na rok 1977. Mistrzostwa odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 21 -22 maja 1977 r. Autor Jan Włodarek
.
- Z teki medycyny sportowej: „Serce sportowca”. Artykuł z „Przeglądu Sportowego” z grudnia 1936 r.

- Czy większość ćwiczących na siłowniach w Polsce używa sterydów? Artykuł z 2001 r., pt. „Najwyżej załóż biustonosz”.. „Muscle” opisuje, jak to jest ze wstrzykiwaniem sobie sterydów. Inny czytelnik pyta”: Ile sterydów można sobie wstrzyknąć na jeden raz? – To zależy, z której części świata pochodzisz’ – odpowiada doradca Greg Zulok.
J.P. Czerwiec 2013 r.
Reg.728/ Porady -/2013.06.12.JWIP.PL
Aktualizacja 2013.07.24, godz. 09:47

Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Flesz
Krzysztof i Piotrek, 2008 r.
Krzysztof i Piotrek, 2008 r.
KRZYSZTOF GÓRNICKI
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE