Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
6099200
osób.
Oni są z nami:
W lipcu 2013 r. przeczytacie ciekawe artykuły

W JWIP.PL, tuż –tuż lato. Upragnione wakacje, a dla dorosłych wymarzone urlopy, więc i my w tym okresie zwalniamy naszą społeczną pracę wykonywaną w zakresie zdrowego, siłowego treningu ciała.
Na lipiec mamy jednak przygotowanych kilkanaście bardzo ciekawych artykułów z cyklu „nie tylko kulturystyka”, z których szczególnie polecamy naszym Czytelnikom:


- Wywiad: „O sporcie z bohaterami „Zakazanych piosenek”. Rozmawiał: A. Jendruch. Przeczytajcie co wspaniali aktorzy Danuta Szaflarska i Jerzy Duszyński, w 1958 roku na łamach miesięcznika „Sport dla Wszystkich”, specjalizującego się w propagowaniu miedzy innymi kulturystyki mówili o sporcie.

- Paryski „cieplutki” felieton: „Młodość a rebours”. Autor Leszek Turkiewicz - stały współpracownik tygodnika „Angora”. Znakomity felieton, jakby w domyślę dotyczy młodych staruszków ćwiczących siłowo! Autor piszę: „Świat infantylnieje - słyszę to tu, to tam. Nie ma już dzieciństwa oddzielonego od dorosłości, młodości od starości(…) – Życie zaczyna się po pięćdziesiątce, taka jest prawda, ale również prawdą jest to, że kończy się po czterdziestce Takiego odkrycia dokonał najgłośniejszy francuski pisarz Michel Hauellebecq”.

- Relacja z I Mistrzostw Polski w trójboju siłowym. na rok 1977. Mistrzostwa odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 21 -22 maja 1977 r. Autor Jan Włodarek
.
- Z teki medycyny sportowej: „Serce sportowca”. Artykuł z „Przeglądu Sportowego” z grudnia 1936 r.

- Czy większość ćwiczących na siłowniach w Polsce używa sterydów? Artykuł z 2001 r., pt. „Najwyżej załóż biustonosz”.. „Muscle” opisuje, jak to jest ze wstrzykiwaniem sobie sterydów. Inny czytelnik pyta”: Ile sterydów można sobie wstrzyknąć na jeden raz? – To zależy, z której części świata pochodzisz’ – odpowiada doradca Greg Zulok.
J.P. Czerwiec 2013 r.
Reg.728/ Porady -/2013.06.12.JWIP.PL
Aktualizacja 2013.07.24, godz. 09:47

Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Flesz
Za zasługi dla kulturystyki, 1971 r.
Za zasługi dla kulturystyki, 1971 r.
WITOLD MAJCHRZAK ( 1917 - 2009)
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE