Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9950474
osób.
Oni są z nami:
Negatywna moc sterydów
Ratuj się, cz. II
Nie bez kozery zwracam uwagę na kwestie psychologiczne. Warto bowiem wiedzieć, że właśnie zażywanie sterydów sprawia, iż z czasem następują zmiany osobowościowe, które negatywnie rzutują również na sferę seksualną.

Pierwszym niekorzystnym symptomem może być agresywność. Objawianie się takiej cechy w życiu codziennym manifestuje się niecierpliwością, gniewem, napięciem, z trudem hamowaną złością, głośnym mówieniem, długotrwałe przechowywania uraźliwością, a nawet brutalnością.
W naszej sferze kulturowej nie da się np. z byle powodu kogoś uderzyć, ponieważ w oczach otoczenia możemy wyjść na osobę prymitywną lub „czubka”, dlatego tez występują tak zwane formy zastępcze. Do najczęściej stosowanych form zastępczych mogą należeć głośne i soczyste przekleństwa, kierowane często „w przestrzeń” i stanowiące pośrednią formę wyładowania agresji.

Formą zastępczą może być tez agresywna plotka oraz nieproporcjonalna do winy pretensja, a także podejrzliwość. Wprawdzie może wydać się nieprawdopodobnym to, że podejrzliwość jest jedną z form agresji, a jednak to prawda. Otóż osobnik podejrzliwy interpretuje na własny użytek wszystko, co dzieje się wokół niego. Oznacza to, ze wszystkie niewyraźnie dosłyszane zdania, dowcipy, gesty itd. Ktoś taki może odnieść do siebie. Dzieję się tak również dlatego, że taki osobnik ustawia się w pozycji człowieka, który za najważniejszą formę kontaktów międzyludzkich może uznawać agresję. Gorzej - może domniemywać, że inni są agresywni w stosunku do niego i tu zaczyna się błędne koło.

Formą zastępcza może być też niepewność, apatia, zamknięcie się w sobie i chorobliwe wprost usunięcie się w niebyt.
Cdn.
Autor: Dr M.G
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Bogusław Krydziński i Jan Włodarek (1989 r.)
Bogusław Krydziński i Jan Włodarek (1989 r.)
SPOTKANIA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE