Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
7526809
osób.
Oni są z nami:
PLAGIAT artykułu:"John Grimek - pierwszy mistrz"
Na zdjęciu John Grimek ( z arch. Jana Włodarka).

W dniu 21 maja b.r. w "Oficjalnym Portalu magazynu Kulturystyka i Fitness", ukazał się bez zgody Mirosława Głogowskiego jego artykuł o J.Grimku pt: HEROSI ŚWIATOWEJ KULTURYSTYKI.
Nie podano, że autorem tego artykułu jest Mirosław Głogowski, jedyny właściciel praw autorskich do tego artykułu. Jest zaś ANKA, niby autor, a prawa autorskie przypisane "Kulturystyce i Fitness".
Nie podano również, że zdjęcia do tego artykułu zostały wykorzystane z zasobów Jana Włodarka .


Oto fragment z tego plagiatu.

Herosi światowej kulturystyki
Kategoria: Z archiwum "KiF"
(środa, 21 maja 2008) anka
John Grimek, Steve Reeves i Reg Park – to kulturyści, którzy na trwałe zapisali się w historii światowej kulturystyki. Oni to w latach 1940–1960 wytyczyli wzorce naturalnego rozwoju mięśni, siły i sprawności fizycznej, do których coraz częściej zaczyna się dzisiaj powracać.
Liczba komentarzy (0) - Dodaj swój komentarz do tego artykułu...


To świadome złodziejstwo czy głupota?Po interwencji "anka", wpisała nazwisko prawowitego autora artykułu o J. Grimku, tj. Mirosław GŁOGOWSKI. To jednak nie jest zakończeniem sprawy PLAGIATU i wstawienia tego artykułu w Oficjalnym Portalu magazynu„Kulturystyka i fitness”, ponieważ ona dalej ma znamiona -w potocznym określeniu - złodziejstwa. Do tego tematu powrócimy.
JWIP.PL , 23 maja 2008 r
.


W dniu 25 maja 2008 r. ( godz. wieczorne), Oficjalny portal magazynu "Kulturystyka i Fitness" usunął ze swojej strony swój plagiat art. Mirosława Głogowskiego pt. "Herosi światowej kulturystyki" dot. J. Grimka, wraz z krytycznymi komentarzami pod adresem pracownika tego portalu.
M.Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Jubileuszowe spotkanie, 1998 r.
Jubileuszowe spotkanie, 1998 r.
w toku modyfikacji. TKKF "BŁYSKAWICA" DO POŁOWY LAT 70.
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE