Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
7923884
osób.
Oni są z nami:
PLAGIAT artykułu:"John Grimek - pierwszy mistrz"
Na zdjęciu John Grimek ( z arch. Jana Włodarka).

W dniu 21 maja b.r. w "Oficjalnym Portalu magazynu Kulturystyka i Fitness", ukazał się bez zgody Mirosława Głogowskiego jego artykuł o J.Grimku pt: HEROSI ŚWIATOWEJ KULTURYSTYKI.
Nie podano, że autorem tego artykułu jest Mirosław Głogowski, jedyny właściciel praw autorskich do tego artykułu. Jest zaś ANKA, niby autor, a prawa autorskie przypisane "Kulturystyce i Fitness".
Nie podano również, że zdjęcia do tego artykułu zostały wykorzystane z zasobów Jana Włodarka .


Oto fragment z tego plagiatu.

Herosi światowej kulturystyki
Kategoria: Z archiwum "KiF"
(środa, 21 maja 2008) anka
John Grimek, Steve Reeves i Reg Park – to kulturyści, którzy na trwałe zapisali się w historii światowej kulturystyki. Oni to w latach 1940–1960 wytyczyli wzorce naturalnego rozwoju mięśni, siły i sprawności fizycznej, do których coraz częściej zaczyna się dzisiaj powracać.
Liczba komentarzy (0) - Dodaj swój komentarz do tego artykułu...


To świadome złodziejstwo czy głupota?Po interwencji "anka", wpisała nazwisko prawowitego autora artykułu o J. Grimku, tj. Mirosław GŁOGOWSKI. To jednak nie jest zakończeniem sprawy PLAGIATU i wstawienia tego artykułu w Oficjalnym Portalu magazynu„Kulturystyka i fitness”, ponieważ ona dalej ma znamiona -w potocznym określeniu - złodziejstwa. Do tego tematu powrócimy.
JWIP.PL , 23 maja 2008 r
.


W dniu 25 maja 2008 r. ( godz. wieczorne), Oficjalny portal magazynu "Kulturystyka i Fitness" usunął ze swojej strony swój plagiat art. Mirosława Głogowskiego pt. "Herosi światowej kulturystyki" dot. J. Grimka, wraz z krytycznymi komentarzami pod adresem pracownika tego portalu.
M.Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Frank Zane na początku lat 60.
Frank Zane na początku lat 60.
TYTANI
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE