Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9155640
osób.
Oni są z nami:
50-lat "Błyskawicy"


Jan Włodarek powiedział: - Korzystajcie z wzorów okresu świętności "Błyskawicy"...


W dniu 19 września 2008 r. w siedzibie TKKF „Błyskawica” obyło się uroczyste spotkanie członków tego Ogniska. Byli zasłużeni pionierzy kulturystyki, stateczni panowie, wmieszani w tłum młodych miłośników ćwiczeń siłowych. Nie obyło się bez przemówień, wspólnych zdjęć, wspomnień i rozmów o latach świetności „Błyskawicy”, zakończonych wieczornym przyjęciem przy kawie, piwie i jedzeniu pyszności.

Najbardziej zasłużeni dla rozwoju „Błyskawicy” usłyszeli ciepłe słowa uznania i serdeczne podziękowanie, za dotychczasowe społeczne zaangażowanie w upowszechnianiu kulturystyki rekreacyjnej i sportowej wśród mieszkańców dzielnicy Warszawa Praga – Północ.

W sposób szczególny - pięknym dyplomem uznania i pamiątkowym medalem „Błyskawica 1958-2008” - zostali wyróżnieni następujący społeczni działacze:
Jan Włodarek, Jerzy Klawiński, Antoni Cecot, Edward Misztal, Wiesław Białokoz, Jerzy Burchart, Sylwester Basiak, Zygmunt Nagadowski, Krzysztof Górnicki, Andrzej Wielkopolanin.

Za dotychczasową współpracę z Warszawskim Ośrodkiem Ćwiczeń Siłowych „Błyskawica” i propagowanie kulturystyki w kraju, dyplom i pamiątkowy medal otrzymał Marek Kruszewski, zaś za pracę w Ognisku został wyróżniony Dawid Brzozowski.

Do Ogniska wpłynęły życzenia i gratulacje z kraju i zagranicy, między innymi z Bydgoszczy od Witolda Majchrzaka - Nestora Polskich Kulturystów, który napisał: „Z OKAZJI WSPANIAŁEGO JUBILEUSZU 50 - LECIA „BŁYSKAWICY” ŻYCZĘ DALSZEGO ROZWOJU I SUKCESÓW. NIECH „BŁYSKAWICA BŁYSKA W POLSCE I ZAGRANICĄ ,TAK JAK W LATACH 60-TYCH”.

(WWW.JWIP.PL)


Zobacz :"Galeria zdjęć".Album "Jubileusz Błyskawicy".
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Wakacje, 2005 r.
Wakacje, 2005 r.
SŁAWOMIR - THOMAS FILIPOWICZ
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE