Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
6108969
osób.
Oni są z nami:
Lubię sport

(Kulturystyka naturalna. Na zdjęciu: Ulesława Dębska - najpiękniejsza dziewczyna ziemi lubelskiej na 1990 r., wręcza dyplomy finalistom III Międzynarodowych Mistrzostw Zrzesznia LZS, w Nałęczowie. Pierwszy z lewej: Roman Kosyl. Fot. Jan Rozmarynowski).


III Międzynarodowe Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Kulturystyce rozegrane w Nałęczowie (województwo lubelskie) obfitowały także w pozasportowe atrakcje. Wśród widów i zarazem honorowych gości spotkaliśmy Ulesławę Dębską – najpiękniejszą dziewczynę ziemi lubelskiej na 1990 r.
Pani Ulesława nie tylko oklaskiwała najlepszych kulturystów, lecz także wręczała nagrody- Jestem na tego rodzaju zawodach po raz pierwszy. Wspaniałe widowisko. Patrzę z podziwem na piękne sylwetki mężczyzn i kobiet – powiedziała oblegana przez kibiców Miss Ziemi Lubelskiej.
-

Jakie są Pani związki ze sportem?
- Bardzo lubię sport. Najbardziej podoba mi się siatkówka. Gram w uczelnianej drużynie. Ale teraz po wyborze na Miss mam mniej czasu na sport. To, że wygrałam konkurs piękności, to także zasługa sportu. Gdy tylko uporam się z nieprzewidzianymi zającami, wracam do mojej ulubionej gry, czyli do siatkówki.

- Czy chciałaby Pani zostać Kulturystką?
- Chyba już nie mam na to po prostu szans. Rozmawiałam z zawodniczkami i wiem, że aby osiągnąć tak wspaniałą sylwetkę trzeba bardzo dużo trenować. Pozostaje mi już tylko podziwiać innych.

- Jakie plany na najbliższą przyszłość ma Miss Ziemi Lubelskiej?
- Zbliża się sesja egzaminacyjna. Mam kilka egzaminów, które chciałabym zaliczyć za pierwszym podejściem. A potem już spokojnie przygotować się do ogólnopolskiego konkursu Miss Polonia ’90, który odbędzie się w sierpniu w Sopocie. Wolny czas – jak już powiedziałam – chcę przeznaczyć na relaks i sport.

Miss Ziemi Lubelskiej ma 21 lat. Jest szczupłą brunetką – 177 cm wzrostu. Pochodzi z Lublina. Studiuje na III roku na Wydziale Pedagogicznym UMCS.
( „Magazyn WS”, kwiecień 1990 r., fot. Jan Rozmarynowski. Przygotował Ignacy, 13 kwietnia 2009 r.).
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Flesz
Bogusia i Marek, 2011 r.
Bogusia i Marek, 2011 r.
GOŚCIE
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE