Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
6962070
osób.
Oni są z nami:
Lubię sport

(Kulturystyka naturalna. Na zdjęciu: Ulesława Dębska - najpiękniejsza dziewczyna ziemi lubelskiej na 1990 r., wręcza dyplomy finalistom III Międzynarodowych Mistrzostw Zrzesznia LZS, w Nałęczowie. Pierwszy z lewej: Roman Kosyl. Fot. Jan Rozmarynowski).


III Międzynarodowe Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Kulturystyce rozegrane w Nałęczowie (województwo lubelskie) obfitowały także w pozasportowe atrakcje. Wśród widów i zarazem honorowych gości spotkaliśmy Ulesławę Dębską – najpiękniejszą dziewczynę ziemi lubelskiej na 1990 r.
Pani Ulesława nie tylko oklaskiwała najlepszych kulturystów, lecz także wręczała nagrody- Jestem na tego rodzaju zawodach po raz pierwszy. Wspaniałe widowisko. Patrzę z podziwem na piękne sylwetki mężczyzn i kobiet – powiedziała oblegana przez kibiców Miss Ziemi Lubelskiej.
-

Jakie są Pani związki ze sportem?
- Bardzo lubię sport. Najbardziej podoba mi się siatkówka. Gram w uczelnianej drużynie. Ale teraz po wyborze na Miss mam mniej czasu na sport. To, że wygrałam konkurs piękności, to także zasługa sportu. Gdy tylko uporam się z nieprzewidzianymi zającami, wracam do mojej ulubionej gry, czyli do siatkówki.

- Czy chciałaby Pani zostać Kulturystką?
- Chyba już nie mam na to po prostu szans. Rozmawiałam z zawodniczkami i wiem, że aby osiągnąć tak wspaniałą sylwetkę trzeba bardzo dużo trenować. Pozostaje mi już tylko podziwiać innych.

- Jakie plany na najbliższą przyszłość ma Miss Ziemi Lubelskiej?
- Zbliża się sesja egzaminacyjna. Mam kilka egzaminów, które chciałabym zaliczyć za pierwszym podejściem. A potem już spokojnie przygotować się do ogólnopolskiego konkursu Miss Polonia ’90, który odbędzie się w sierpniu w Sopocie. Wolny czas – jak już powiedziałam – chcę przeznaczyć na relaks i sport.

Miss Ziemi Lubelskiej ma 21 lat. Jest szczupłą brunetką – 177 cm wzrostu. Pochodzi z Lublina. Studiuje na III roku na Wydziale Pedagogicznym UMCS.
( „Magazyn WS”, kwiecień 1990 r., fot. Jan Rozmarynowski. Przygotował Ignacy, 13 kwietnia 2009 r.).
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Flesz
Jewgienij  Kołtun, 1974 r.
Jewgienij Kołtun, 1974 r.
JEWGIENIJ KOŁTUN, ROSJA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE