Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
7945808
osób.
Oni są z nami:
Magazyn pełen sterydów

Tylko w ostatnich miesiącach pomorscy celnicy ujawnili próby przemytu na bardzo dużą skalę między innymi sterydów i lęków.
Kolejne próby wwozu do Polski sterydów anabolicznych i leków na potencję udaremnili funkcjonariusze Pomorskiej Służby Celnej 7 lipca. Tym razem znaleźli ponad 7 tys.sterydów anabolicznych oraz prawie 1000 tabletek

Funkcjonariusze Granicznego Referatu Zwalczania Przestępczości Celnej, mając na uwadze przypadki sprzed kilku dni, postanowili skontrolować magazyn przesyłek na terenie Portu Lotniczego w Gdańsku. Akcja potwierdziła przypuszczenia celników. W pięciu przesyłkach wysłanych z Dubaju do odbiorców w Polsce funkcjonariusze znaleźli 2244 ampułki preparatu Testosterone Enanhate o wartości rynkowej 33660 zł, 4000 sztuk sterydu Clomiphene o wartości 10 tys. zł oraz 980 sztuk tabletek Tadagra zawierające lek na potencję Tadalafii o wartości 24500 zł.

Kilka dni wcześniej funkcjonariusze tego referatu odkryli w przesyłce deklarowanej, jako multiwitaminy 971 ampułek Testosterone En...250 o łącznej wartości 24 tys. zł. W sumie w ciągu jednego tygodnia na lotnisku oraz w Oddziale Celnym Pocztowym w Pruszczu Gdańskim zanotowano siedem prób przesłania do Polski sterydów i leków ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Indii. Celnicy znaleźli w paczkach 10914 sztuk anabolików oraz 1180 sztuk leków na potencję o łącznej wartości 195 tys. zł.
We wszystkich przypadkach została naruszona Ustawa prawo farmaceutyczne, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Fragment artykułu „Sukcesy pomorskich celników”, opracowany przez Michała Jamroza, ukazał się w „Gazeta Wyborcza”, www.trójmiasto.gazeta.pl dnia 10 września 2009 r.

Od JWIP.PL : Do sprawdzania zawartości „pigułek” służy miedzy innymi nowoczesne laboratorium Izby Celnej w Gdyni, które wyposażone jest w super nowoczesny sprzęt. Nie ma więc szansy, że przesłany lub przewożony "koks" zostanie potraktowany, jako multiwitamina i trafi do adresata. To walka o zdrowie także tych ćwiczących siłowo!
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Andrzej Laskowski i chłopcy z Sarmaty
Andrzej Laskowski i chłopcy z Sarmaty
JAK TO BYŁO KIEDYŚ...
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE