Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
6478152
osób.
Oni są z nami:
Magazyn pełen sterydów

Tylko w ostatnich miesiącach pomorscy celnicy ujawnili próby przemytu na bardzo dużą skalę między innymi sterydów i lęków.
Kolejne próby wwozu do Polski sterydów anabolicznych i leków na potencję udaremnili funkcjonariusze Pomorskiej Służby Celnej 7 lipca. Tym razem znaleźli ponad 7 tys.sterydów anabolicznych oraz prawie 1000 tabletek

Funkcjonariusze Granicznego Referatu Zwalczania Przestępczości Celnej, mając na uwadze przypadki sprzed kilku dni, postanowili skontrolować magazyn przesyłek na terenie Portu Lotniczego w Gdańsku. Akcja potwierdziła przypuszczenia celników. W pięciu przesyłkach wysłanych z Dubaju do odbiorców w Polsce funkcjonariusze znaleźli 2244 ampułki preparatu Testosterone Enanhate o wartości rynkowej 33660 zł, 4000 sztuk sterydu Clomiphene o wartości 10 tys. zł oraz 980 sztuk tabletek Tadagra zawierające lek na potencję Tadalafii o wartości 24500 zł.

Kilka dni wcześniej funkcjonariusze tego referatu odkryli w przesyłce deklarowanej, jako multiwitaminy 971 ampułek Testosterone En...250 o łącznej wartości 24 tys. zł. W sumie w ciągu jednego tygodnia na lotnisku oraz w Oddziale Celnym Pocztowym w Pruszczu Gdańskim zanotowano siedem prób przesłania do Polski sterydów i leków ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Indii. Celnicy znaleźli w paczkach 10914 sztuk anabolików oraz 1180 sztuk leków na potencję o łącznej wartości 195 tys. zł.
We wszystkich przypadkach została naruszona Ustawa prawo farmaceutyczne, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Fragment artykułu „Sukcesy pomorskich celników”, opracowany przez Michała Jamroza, ukazał się w „Gazeta Wyborcza”, www.trójmiasto.gazeta.pl dnia 10 września 2009 r.

Od JWIP.PL : Do sprawdzania zawartości „pigułek” służy miedzy innymi nowoczesne laboratorium Izby Celnej w Gdyni, które wyposażone jest w super nowoczesny sprzęt. Nie ma więc szansy, że przesłany lub przewożony "koks" zostanie potraktowany, jako multiwitamina i trafi do adresata. To walka o zdrowie także tych ćwiczących siłowo!
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Flesz
Na zdrowie
Na zdrowie
JUBILEUSZ "BŁYSKAWICY"
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE