Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
5704796
osób.
Oni są z nami:
Najbardziej wysportowany ?

(Na zdjęciu: Krzysztof Ibisz i Aleksandra Kobielak, fot. Jan Rozmarynowski)

Początek stycznia to okres podsumowań minionego roku. W kolorowej prasie dla kobiet pokazują się różne rankingi, które traktuję, jako ozdobniki danego numeru. Ich wartość niewielka, bo promująca krótkim tekścikiem osoby znane głównie z ekranu TV.
W tygodniku „Rewia” natrafiłem na ranking „Najbardziej wysportowane gwiazdy” (krajowe). Na pierwszym miejscu jest Krzysztof Ibisz dalej Kinga Rusin i Tomasz Jacyków. Są też ich zdjęcia.
Zwycięzca, sylwetka „leszcza”, trzyma sztangę, prężąc swoje mizerne bicepsy. Gdzie mu do umięśnienia i sprawności fizycznej Krzysztofa Majchrzaka, nie wspominając o warsztacie aktorskim. W tym miejscu wspomnę Marka Perepeczkę, który w młodości miał znakomitą sylwetkę i proporcjonalne umięśnienie. Zwycięzca rankingu może o tym marzyć, a to, że ćwiczy zasługuje na pochwałę. Kiedyś, jak opatrzy się w telewizji zostanie nawet instruktorem w fitnessie, aby dobrym!
Przeczytajmy niżej, co „Rewia” napisała, uzasadniając zwycięstwo Krzysztofa Ibisza
.
Ignacy, styczeń 2010

Krzysztof Ibisz. Wygląd prezentera to ostatnio przedmiot nieustannych spekulacji. Ibisz (45 l.) robi dobrą minę do złej gry i na swoim blogu ironizuje, że pompuje usta pompką. Przyczyn zmian na twarzy Krzysztofa nie będziemy dociekać, ale jedno wiemy na pewno – jego świetna figura to efekt regularnych wizyt na siłowni.
Ibisz otwarcie przyznaje, że na punkcie ćwiczeń i fitness ma kompletnego bzika. Gdy tylko ma czas, pędzi do swojego klubu i ćwiczy do upadłego. Nawet po trzy godziny dziennie. Krzysztof biega na bieżni i podnosi ciężary. Tak to lubi robić, że nie wyklucza, że gdy już znudzi mu się występować w telewizji, zajmie się fitnessem zawodowo. O klientów nie będzie się musiał martwić, jego nazwisko podziała na nich jak magnes. Może też zając się profesjonalnym nurkowaniem, gdyż ma patent nurka.
W naszym rankingu Ibisz zdecydowanie zasłużył na pierwsze miejsce. Mało, która gwiazda trenuje z taką determinacją.

Ostatnia aktualizacja 18 stycznia 2010 08:59
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Kulturystyka w mo...
Zaburzenia równow...
Święto Niepodległ...
Flesz
Ben Weider, 1984
Ben Weider, 1984
Stanisław Zakrzewski (1907 - 1972)
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE