Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
6813508
osób.
Oni są z nami:
Komentarz Pudziana jak siodło dla świni. (z prasy)
W dniu 15 lutego br. w gazecie codziennej „Fakt” ukazał się artykulik „Komentarze Pudziana jak siodło dla świni” napisany przez Pawła Zygmunta – czterokrotnego olimpijczyka w łyżwiarstwie szybkim. Oto ten tekst:

Rys. z arch.:„Na koksie”


Stało się powszechne w Polsce to, że coraz więcej pseudosportowców i
celebrytów wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia. Tak jak Pudzianowski vel Pudzian (nie znam jego kryminalnego przydomka), człowiek, który uważa się za sportowca. Dla mnie to żaden sportowiec, tylko postać wydarta żywcem z kreskówki, występująca w pokazach cyrkowych. W katowickim „Sporcie” przeczytałem jeszcze przed igrzyskami komentarz vel Pudziana o tym, że „Adam Małysz powinien odejść” i że „sportowcy, którzy nie dają rady, sięgają po wspomaganie”. Jestem oburzony tym, że człowiek sześć lat temu został złapany na stosowaniu dopingu wypowiada się na temat prawdziwych sportowców i mierzy ich swoją miarą.

Tak panie Pudzianowski. Każdy sport ma swoją kuchnię, ale nie aptekę. Jako członek komisji ds. zwalczania dopingu w sporcie mogę panu zaręczyć, że sport nie jest tym, czym pan myśli? Sport to jest piękna rywalizacja fair play, a nie jak w przypadku strongmańskich cyrkowych pokazów umiejętność wspomagania się tak zwanymi środkami.

Szkoda, że pokazy cyrkowe strongmanów nie są objęte kontrolą antydopingową. Przypuszczam, że gdyby to nastąpiło, cała zabawa szybko by się skończyła. A prawdziwi sportowcy tacy jak Małysz, oprócz mięsni używają jeszcze mózgu. Czego panu, panie vel Pudzian również życzę. Bo pańskie komentarze dotyczące igrzysk pasują tak jak świni siodło.

Przygotował: Ig, 17.02.2010

Od JWIP.PL Należy zdawać sobie sprawę, że doping jest między innymi: łamaniem podstawowych zasad etycznych sportu i walki fair – play, okłamywaniem innych ( zawodników i widzów), fałszowaniem wyników sportowych, czynnikiem demoralizującym i pozbawiającym sport funkcji wychowawczej itd.
140 - kilogramowy Pudzian zna się na „koksie”, ale na skokach narciarskich?! Może lepiej, aby się trzymał tego co lubi i nie udawał ,że umie wysoko fruwać.

10.Rej.10/ sterydy-2/ 17.02.2010

Ostatnia aktualizacja 01.03.2010 godz. 15:30

Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Swięto Niepodległ...
Pożegnanie warsza...
Kapusta zalecana ...
Flesz
Krasiwe! Rok 2008
Krasiwe! Rok 2008
JEWGIENIJ KOŁTUN, ROSJA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE