Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
7938734
osób.
Oni są z nami:
ZNAJ. Kwartalnik artystyczno - naukowy

WIARA to tytuł czwartego numeru Kwartalnika Artystyczno – Naukowego ZNAJ, wydanego w październiku b.r. przez Płocki Oddział Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Pismo ZNAJ prezentuje rozległą i zróżnicowaną paletę polskiej, współczesnej wypowiedzi literackiej, kładąc ogromny nacisk na ukazanie, obok takich form jak proza poetycka, esej, analiza, synteza, narracja czy recenzja, bogatego wachlarza twórczości poetyckiej.

Główną postacią jesiennego woluminu jest Jan Paweł II.W publikacji szczególnie uwzględniono przesłanie Jego twórczości i jej wpływ na ewolucję duchową człowieka.

W minionych wydaniach Kwartalnika przedstawiono czytelnikom jak najrozleglejsze obrazowanie zagadnień, kolejno: miłości, śmierci, tolerancji.

Zespół JWIP.PL z przyjemnością zawiadamia, iż pośród grona 168 współautorów bieżącego tomu, znajdują się bliżsi nam, znani i cenieni artyści: Dariusz Tomasz Lebioda, Dariusz Pacak, Zdzisław Pruss, uprawiający w różnych okresach swego życia ćwiczenia kulturystyczne.

Poprzez prace dotyczące zmagań jednostki w drodze dialogu z Bogiem, nota bene otwierające zawartość niniejszego periodyku, także poprzez dbałość o zdrową kulturę fizyczną, w/w autorzy kontynuują antyczne zasady piękna i dobra – kalokagatii.

Składamy im serdeczne gratulacje i cieszymy się, że zachowywanie wierności szlachetnym ideom w sporcie, także i dziś w Polsce – a nie tylko ongiś w Grecji, w epoce Arystotelesa i Platona – może przynosić wymierne, ponadprzeciętne korzyści w naszym życiu.

Kwartalnik ZNAJ jest dostępny w księgarniach MPiK na terenie całego kraju.

ZNAJ – Nr 4, Kwartalnik Artystyczno – Naukowy Stowarzyszenia Autorów Polskich, Pod red.: Krzysztof Bieńkowski, Płock 2009, s.206


Aktualizacja : 21.11.1009 r., godz 16:11
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Medaliści, 2009 r.
Medaliści, 2009 r.
SPOTKANIA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE