Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9849392
osób.
Oni są z nami:
Album - Informacje
Album: ONI BYLI PIERWSI (1957-1965)
W roku 1957 ci, którzy zaufali Stanisławowi Zakrzewskiemu - Twórcy naszej kulturystyki i podjęli treningi według Jgo wskazówek, nie zawiedli się. Szybko uzyskiwali łądny atletyczny wygląd, siłę i sprawność fizyczną. Najbardziej pracowici, już po kilku miesiącach ćwiczeń wyróżniali się wśród rówieśników umięśnieniem, na które owi rówieśnicy patrzyli z podziwem, ale i zazdrością.
Najlepsi chętnie propagowali kulturystykę, popisując sie swoim umięśnieniem i sprawnością fizyczną na plażach, basenach, kąpieliskach i w miejscach letniego wypoczynku.
Ten Album otwiera zdjęcie z roku 1959, w którym nasza kulturystyka stawiała pierwsze kroki .Wówczas trenowano między innymi nad Wisłą, na plaży przy Ośrodku Wodnym AZS Warszawa.
Na zdjęciu od lewej: Andrzej Laskowski,w towarzystwie zawodników warszawskiej SARMATY: Jerzy Pachocki i Gabriel Gołębiowski - przyszli zwycięzcy warszawskich zawodów i finaliści krajowych mistrzowskich zawodów kulturystycznych oraz Ryszard Adamczyk i Józef Kiełczewski reprezentaci Sarmaty.
O nich jest między innymi jest w artykule Pierwszy wyczynowy klub dla kulturystów, jest w dziale "Ośrodki".

Fot. z arch. Jerzego Pachockiego, dodana 1 stycznia 2008 r.

UWAGA! Fotografie chronione prawem autorskim. kopiowanie, rozpowszechnianie obrazów lub jakiejkolwiek ich części, wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Jana Włodarka.

Każde zdjęcie umieszczone w galerii JWIP.PL, tak jak artykuł podlega ochronie przewidzianej ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Korzystanie z nich i wstawianie ich na innych portalach internetowy jest możliwe tylko na zasadach określonych przez posiadacza majątkowych praw autorskich.
Oznacza to, ze zdjęcie JWIP.PL można wykorzystywać wyłącznie w sposób, na jaki zgodzi się pisemnie właściciel lub administrator jego prawa. W tym przypadku tylko JWIP.PL.
Ostatnio daje się zauważyć przypadki kopiowania naszych zdjęć i wstawiania ich na komercyjnych portalach kulturystycznych. Ostrzegamy, że będziemy podawać sprawców przywłaszczania sobie naszych zdjęć, jak również tych udostępnionych nam przez osoby współpracujące społecznie z JWIP.PL .
W śród kradnących są m.in. moderatorzy z innych portali, tacy, którzy bez naszego zezwolenia kopiują wstawiając nasze zdjęcia na swoich, przeważnie forach, zamazują naniesiony na nich napis JWIP.PL.
Takie postępowanie w świetle prawa traktowane jest tak samo, jak kradzież poprzez włożenie ręki do cudzej kieszeni i zabranie stamtąd portfela.
Osoba kopiująca nasze zdjęcia artykuły itp. bez zezwolenia i wstawiająca je na innym portalu narażona jest na proces sądowy i na zapłacenie odszkodowania w wysokości trzykrotności średniego miesięcznego wynagrodzenia.
A przecież wystarczy poprosić o zgodę.
Ilość zdjęć: 25
Ostatnie zdjęcie dodane przez dnia 24 kwietnia 2019
Album
Albumy Zdjęć > ONI BYLI PIERWSI (1957-1965)
Andrzej - 16 latek, 1961 r.

zienta1961_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3868

Wielki talent, 1964 r.

mietek_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 5816

Instruktor, 1962 r.

syrenka_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4275

Silni i sprawni, 1962 r.

bielinski_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 5551

Mistrz pompek, 1962 r.

jwip_rozrma_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4552

Mieczysław Krydziński, 1965 r.

jwip_mietekk_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 6002

Mieczysław i Henryk, 1965 r.

mietek1pi_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 5880

Kulturyści i ciężarowcy, 1960 r.

205x_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4689

Andrzej Jasiński, 1958

jasinskipi_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3973

Andrzej Jasiński, 1960 r.

oni1xx_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4343

Andrzej Zienta i Stanisław Zakrzewski, 1961 r.

187_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4231

Antoni Kołecki, 1962 r.

oni3xx_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 5373

Strona 1 z 3 1 2 3 >
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Sławomir Filipowicz
Sławomir Filipowicz
KULTURYSTYKA MISTRZOSTWA POLSKI - SOPOT
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE