Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
10122686
osób.
Oni są z nami:
Album - Informacje
Album: ONI BYLI PIERWSI (1957-1965)
W roku 1957 ci, którzy zaufali Stanisławowi Zakrzewskiemu - Twórcy naszej kulturystyki i podjęli treningi według Jgo wskazówek, nie zawiedli się. Szybko uzyskiwali łądny atletyczny wygląd, siłę i sprawność fizyczną. Najbardziej pracowici, już po kilku miesiącach ćwiczeń wyróżniali się wśród rówieśników umięśnieniem, na które owi rówieśnicy patrzyli z podziwem, ale i zazdrością.
Najlepsi chętnie propagowali kulturystykę, popisując sie swoim umięśnieniem i sprawnością fizyczną na plażach, basenach, kąpieliskach i w miejscach letniego wypoczynku.
Ten Album otwiera zdjęcie z roku 1959, w którym nasza kulturystyka stawiała pierwsze kroki .Wówczas trenowano między innymi nad Wisłą, na plaży przy Ośrodku Wodnym AZS Warszawa.
Na zdjęciu od lewej: Andrzej Laskowski,w towarzystwie zawodników warszawskiej SARMATY: Jerzy Pachocki i Gabriel Gołębiowski - przyszli zwycięzcy warszawskich zawodów i finaliści krajowych mistrzowskich zawodów kulturystycznych oraz Ryszard Adamczyk i Józef Kiełczewski reprezentaci Sarmaty.
O nich jest między innymi jest w artykule Pierwszy wyczynowy klub dla kulturystów, jest w dziale "Ośrodki".

Fot. z arch. Jerzego Pachockiego, dodana 1 stycznia 2008 r.

UWAGA! Fotografie chronione prawem autorskim. kopiowanie, rozpowszechnianie obrazów lub jakiejkolwiek ich części, wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Jana Włodarka.

Każde zdjęcie umieszczone w galerii JWIP.PL, tak jak artykuł podlega ochronie przewidzianej ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Korzystanie z nich i wstawianie ich na innych portalach internetowy jest możliwe tylko na zasadach określonych przez posiadacza majątkowych praw autorskich.
Oznacza to, ze zdjęcie JWIP.PL można wykorzystywać wyłącznie w sposób, na jaki zgodzi się pisemnie właściciel lub administrator jego prawa. W tym przypadku tylko JWIP.PL.
Ostatnio daje się zauważyć przypadki kopiowania naszych zdjęć i wstawiania ich na komercyjnych portalach kulturystycznych. Ostrzegamy, że będziemy podawać sprawców przywłaszczania sobie naszych zdjęć, jak również tych udostępnionych nam przez osoby współpracujące społecznie z JWIP.PL .
W śród kradnących są m.in. moderatorzy z innych portali, tacy, którzy bez naszego zezwolenia kopiują wstawiając nasze zdjęcia na swoich, przeważnie forach, zamazują naniesiony na nich napis JWIP.PL.
Takie postępowanie w świetle prawa traktowane jest tak samo, jak kradzież poprzez włożenie ręki do cudzej kieszeni i zabranie stamtąd portfela.
Osoba kopiująca nasze zdjęcia artykuły itp. bez zezwolenia i wstawiająca je na innym portalu narażona jest na proces sądowy i na zapłacenie odszkodowania w wysokości trzykrotności średniego miesięcznego wynagrodzenia.
A przecież wystarczy poprosić o zgodę.
Ilość zdjęć: 25
Ostatnie zdjęcie dodane przez dnia 24 kwietnia 2019
Album
Albumy Zdjęć > ONI BYLI PIERWSI (1957-1965)
Andrzej - 16 latek, 1961 r.

zienta1961_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3970

Wielki talent, 1964 r.

mietek_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 6052

Instruktor, 1962 r.

syrenka_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4379

Silni i sprawni, 1962 r.

bielinski_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 5667

Mistrz pompek, 1962 r.

jwip_rozrma_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4679

Mieczysław Krydziński, 1965 r.

jwip_mietekk_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 6130

Mieczysław i Henryk, 1965 r.

mietek1pi_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 6032

Kulturyści i ciężarowcy, 1960 r.

205x_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4806

Andrzej Jasiński, 1958

jasinskipi_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4081

Andrzej Jasiński, 1960 r.

oni1xx_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4461

Andrzej Zienta i Stanisław Zakrzewski, 1961 r.

187_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4350

Antoni Kołecki, 1962 r.

oni3xx_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 5475

Strona 1 z 3 1 2 3 >
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
 Przed uroczystością
Przed uroczystością
JUBILEUSZ "BŁYSKAWICY"
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE